cok acil yardim...

muratte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 elegance aracın var yolda giderken bir anda airbag emniyet kemer uyarısı lambası yandı park pilotu ve silecek kolu devre dışı kaldı sinyaller ampul kesik gibi hizli yanmaya başladı aracı durdurup stop ettim aracım çalışmadı bir kaç dk bekledim yeniden marşa bastım bir sefer çalıştı boğulur gibi yapıp stop etti ve birdaha yine çalışmadı akü kutup başını söküp bekledim aracım çalıştı ama göstergeler ekran çalışmıyor tech ikiye bagladim hiçbir sistem ile haberleşme kurumadi çim modülü söküp haberleşme entegre sini değiştim çim devreye girdi ama aracım akü kutup başını söküp takmadan yine çalışmıyor araç kendini korumaya alıyor marş yapmıyor acil yardimlarinizi bekliyorum....

brathard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum arabanın motorunu yıkadıysan beyne su kaçmış olabilir, he bende de ona benzer bi olay oldu benimki plakalıktaki adi led lambanın şase yaptırmasından oluyordu, ama benim lambaları günlük patlatıyordu, seninkinin beyni karışmış gibi duruyor.

muratte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motoru yikadim ama üstünden yaklaşık 6 ay geçti yinede olabilirmi...

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor yıkama sonrası sorunlar zaten zamanla ortaya çıkan sorunlardır. Bir anda ortaya çıkmaz. Yani olabilir.

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konjektör bozulmuş olabilir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muratte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklisiniz zamanla oksit yapar kontrol edeceğim konjektor nedir ve nerededir yeri...

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam ne ise yarıyor bilmiyorum ama ben yağ kaçağını bulalım diye motoru yıkayınca bir hafta içinde arıza yapmıştı. Sizin anlattığınıza benziyordu. Direksiyon ağırlaşıyor, ekranda bi sürü uyarı ışığı yanıyordu. Elektriği ihtiyaca göre ayarlayan bi parça olabilir, tam bilmiyorum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cemreaglagul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 elegance aracın var yolda giderken bir anda airbag emniyet kemer uyarısı lambası yandı park pilotu ve silecek kolu devre dışı kaldı sinyaller ampul kesik gibi hizli yanmaya başladı aracı durdurup stop ettim aracım çalışmadı bir kaç dk bekledim yeniden marşa bastım bir sefer çalıştı boğulur gibi yapıp stop etti ve birdaha yine çalışmadı akü kutup başını söküp bekledim aracım çalıştı ama göstergeler ekran çalışmıyor tech ikiye bagladim hiçbir sistem ile haberleşme kurumadi çim modülü söküp haberleşme entegre sini değiştim çim devreye girdi ama aracım akü kutup başını söküp takmadan yine çalışmıyor araç kendini korumaya alıyor marş yapmıyor acil yardimlarinizi bekliyorum....
Brathart arkadaş doğru söylüyor. Aynı olay başıma fiat fiorino da gelmişti. Arabayi yikatmaya verdim motor yikanmamasina ragmen beynine su girmişti. Iki ihtimal var. Iyisi akü arıza vermistir akuyu degistirip yeniden dene çalıştır aracı bak, kötüsü beyin. Aracın beyni bulanmiş servisine götürmen gerekli. Opel servis tavsiye ederim tamircileri değil.. Geçmiş olsun

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muratte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir iki günden beri gözlendiği olay aracını kutup başını söküp takınca normale dönüyor ve çalışıyor stop edip tekrar calistirinca çalışmıyor motor arıza Işığı yaniyor ve araç kendini korumaya alıyor tekrar kutup başını söküp takınca çalışıyor....

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
konjektör şarj dinamosuna bağlı bir parçadır elektrik voltajını düzenler. elektrikçide yapılan basit bi kontrolle anlaşılabilir