cok acil yardim...

xPrisoner12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba yeniden konu açıp kalabalık yapmak istemedim. Dün vectra c2 2006 model aracı aldım. Araçta fabrika çıkışı aktif olmayan bikac bir şey vardı. Hızlanınca 4 kapı kitleme, 1.de şoför kapısı 2.de tüm kapıları açma gibi. Ama dün bir şey oldu. Araba açık olan kapıları kutluyor fakat sadece sofor kapısını açıyor diğerlerini içerdeki tustan da açılmıyor. Kapıdaki pimleri çekmek gerekli. Merkezi kilit de mi sorun var dicem ama açık olan kapıları kilitliyor. Bu arada durunca 4 kapıyı da açması gerekirken sadece sofor kapısını açıyor. Anlayamadım yardımlarınızı bekliyorum. İyi forumlar

Sorunu hallettim.

Son düzenleme:

Murat Baş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum arabayı yıkatmadan dolayı olabilir. Nanoprotech Elektrik izolasyon spreyi al araban çalışmıyor pozisyondayken arabanın motoruna akü kutup başlarına elektiriki parçalarına uygula.5-10 dk sonra çalıştır sprey ya itici gaz uçsun diye söylüyorum. ;İster sulu yüzeye ister kuru yüzeye hiç farketmez uygulayabilirsin nemi suyu dışarı atar ve ekipmanı çalışır duruma getirir. Off road arazi arabası sürenler hep kullanıyor ki onlar hep su, çamur içinde araba kullanıyorlar.