çok güzel dvd tepe sistemi

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c ye yapılmış çok güzel bir tepe lcd si çoçuğunuz yada ailenizle uzun yol yolculukları için ideal...

DSCN3029.JPG

DSCN3033_1.jpg

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yapmadım bir siteden aldım ama sana fikir olabilir fiyatlar açısından yapması zor bir şey değil hatta çok kolay tavanın orjinalliğini bozmıycağını bilsem onu çıkarttığımda bir dakka düşünmeden takarım..

http://www.hepsiburada.com/navitech...ls.aspx?categoryid=17545&productid=otdm2500rm sanırım bu tip 7 inçlik bir şeyi 200 tl ye kadar bulabilirsin..

bunun bir üstü 10 inçdir ama bence binek araca o biraz büyük gelir abartı gelir onuda tahminim 300-350 tl arasında bulursun..

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun yol yolculuğu için değişilmez bir parça.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem uzunyolda iyi hemde arabanın içine multimedya olayı girdimi arabanında iç havası değişiyor bir vasıtanın dışında araba artık evinizdeki oda ortamındaki o sıcaklık ve rahatlığa kavuşuyor bana göre..

filozof06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok harika olmuş kardeşim.

Serkan20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilemiyorum, Bence Aracta Kafaliklara yerlestirilmis DVD sistemi daha iyi estetik oldugunu düsünüyorum. Takibiki senin uygulamanda iyi olmus.( Sadece benim Düsüncem:))

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
güzel sistem fakat biraz kaba durduğunu düşünüyorum....

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu uygulamayı ben yapmadım yabancı bir vectra forumunda bir vectra c si olan arkadaş yapmış ilginç bulduğum için ekledim :D

kafalıkdaki monitör olayına gelince oda çok fazla dikkat çekiyor resmen hırsıza gel kardeş arabada milyar liralık tesisat var demek gibi bir şey sonuçda hırsız onu görse bilirki o kafalıkların bağlı olduğu bir ana ünite bir anfi yani pahalı bir sistem var..

birde allah korusun bir kaza anında o kafalıklar arkadakilerin kafasını korumak için var adından belli kafalık oraya monitör takmak belkide bir kaza anında allah korusun arkadakilerin hayatını riske atabilir çünkü kafaları direk o lcd ekranlara çarpıcaklar.. işin bu kısmıda var.. o kafalıklar bana her açıdan makul akıl karı mantıklı gelmiyor..