çok güzel dvd tepe sistemi

Serkan20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eos-aufgebockt.jpg
bu uygulamayı ben yapmadım yabancı bir vectra forumunda bir vectra c si olan arkadaş yapmış ilginç bulduğum için ekledim :D

kafalıkdaki monitör olayına gelince oda çok fazla dikkat çekiyor resmen hırsıza gel kardeş arabada milyar liralık tesisat var demek gibi bir şey sonuçda hırsız onu görse bilirki o kafalıkların bağlı olduğu bir ana ünite bir anfi yani pahalı bir sistem var..

birde allah korusun bir kaza anında o kafalıklar arkadakilerin kafasını korumak için var adından belli kafalık oraya monitör takmak belkide bir kaza anında allah korusun arkadakilerin hayatını riske atabilir çünkü kafaları direk o lcd ekranlara çarpıcaklar.. işin bu kısmıda var.. o kafalıklar bana her açıdan makul akıl karı mantıklı gelmiyor..

Kusura bakma Artik ne yapacagimizi ne yapmiyacagimizi Hirsiz beylere göre yapacaksak isimiz zor.Bu sene gördügüm o zaman hic Celik jantda takmayalim gece hirsiz beyler bir aractan komple sökmüsler araci öylece yere birakmislar

Son düzenleme:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bu uygulamayı ben yapmadım yabancı bir vectra forumunda bir vectra c si olan arkadaş yapmış ilginç bulduğum için ekledim :D

kafalıkdaki monitör olayına gelince oda çok fazla dikkat çekiyor resmen hırsıza gel kardeş arabada milyar liralık tesisat var demek gibi bir şey sonuçda hırsız onu görse bilirki o kafalıkların bağlı olduğu bir ana ünite bir anfi yani pahalı bir sistem var..

birde allah korusun bir kaza anında o kafalıklar arkadakilerin kafasını korumak için var adından belli kafalık oraya monitör takmak belkide bir kaza anında allah korusun arkadakilerin hayatını riske atabilir çünkü kafaları direk o lcd ekranlara çarpıcaklar.. işin bu kısmıda var.. o kafalıklar bana her açıdan makul akıl karı mantıklı gelmiyor..

o kafalıklar arkadaki için değil öndeki için var... bi de istersen bi kılıf dikersin akşamları geçirirsin kafalığa olur biter..

tavan bence de güzel durmuyor, göz hizasından yüksekte.. izlemesi zor olur

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kafalıklar arkadaki için değil öndeki için var... bi de istersen bi kılıf dikersin akşamları geçirirsin kafalığa olur biter..

tavan bence de güzel durmuyor, göz hizasından yüksekte.. izlemesi zor olur

arkadaki bir kaza anında direk yüzünü kafasını çarpıcağı yer o kafalık benim başıma geldi bir bayan arkadaş geri diye 1 inci vitese takdı düz duvara vurduk kafamı ve yüzümü direk çok sert bir şekilde o kafalığa vurdum yaşam ile tecrübe ile sabit.. dudağım falan patladı..

kılıf olayına gelince ona gerek yok zaten kılıflılarıda var ama hırsız her şekil anlar istediğini yap fark etmez zaten açdınmı mimlenirsin önemli olan açman dikkat çekme olayı yoksa park halindeyken bir hırsızın tesadüf etmesi zaten küçük bir ihtimal..hırsızlar gündüzden gelirler sen yokken önden bir mekan araştırması yaparlar akşamda arabayla gelir yapdıkları plana göre aracını patlatır alır giderler..

benim yiğenin araba ile 45 dakka uğraşmışlardı polis geldi olay yeri araştırrması yapdı adamlar her şeyi önceden planlamışlar arabayı nereye çekiceklerini siteye nereden giriceği hatta güvenlik sormuş kime geldiniz diye bülente geldim abi demiş yani yiğenin adını bile öğrenmişler güvenlik öyle bırakmış adamlar tüm arabayı patlatıp gittiler..

yeni nesil car theatre sistemleri zaten tablet dvd sistemi aşağıdaki gibi bunların daha büyükleri bmw 7 de fabrikasyon orjinalden konuluyor..

http://www.sahibinden.com/bmw_tablet_dvd_sistemi-02WQQaXQQ20443014WQQpXQQdisplayitem?

eos-aufgebockt.jpg

Kusura bakma Artik ne yapacagimizi ne yapmiyacagimizi Hirsiz beylere göre yapacaksak isimiz zor.Bu sene gördügüm o zaman hic Celik jantda takmayalim gece hirsiz beyler bir aractan komple sökmüsler araci öylece yere birakmislar

serkan arkadaşım ne alıcağın almıycağın sana kalmış ama o jantları mantları kolay kolay çalamazlar vakit alır emek ister gürültü yapar okutamazlar parada etmez zaten o yukardaki resimde o yüzden inandırıcı gelmedi kusura bakma böyle oalylar olmuyormu oluyor ama o olaylar sipariş üstüne oluyor bunuda her kez bilir elektronik lcd ekranlar dvd teypler dakkasında para eder ve pahalıdır almasıda kolaydır koltuğunun altına alsa götürür sen abartmışsın olayı elmalarla armutları karıştırmamak lazım..

Son düzenleme:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
vw deki photoshop u kim yaptıysa çok kötü yapmış :):) hele o tuğlalar nedir ya :):)