combo cty plus 1.3 turbo

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim combonun radyatör kısmında olan hortumuda da biraz yağ atmış gözle görülür ancak bi sorun yoq eğer turbo ufaktan cartladıysa yandık aracın garantısi bitti araç 2006 model ... ayrıca şu an da çok yakmaya başladı araç 30.000 küsür km de 10.000 küsürde ilk bakıam girdi daha da girmedi bakalım ne olacak...

granox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecmiş olsun combona benimde turbo sorunu hortumdan yağ kaçırmayla başlamıştı servisin savsaklığı dolayısı ile turbo yağ kaçırmaya ve performans kaybına uğramıstı seninde yakıt arttıysa bir an önce servise koş yoksa turboyu kucağına verirler pekde ucuz bir parçada değil ( tahminen 3000 ytl ) civarında olduğu soylenmişti serviste bana haberin olsun yada hiç çaktırmadan artı garanti yaptır o daha ucuza mal oluyor ben 2 + 2 yıl garanti yaptırmıştım sıfır aldığımda artı garanti 2 yıl için 700 ytl odemiştim şimdi ne kadardır bilmiyorum tekrar gecmiş olsun inşallah halledersin

Son düzenleme:

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
curtLArsa turbo bende tamir ederim zormu:D sanmıyorum ordaki yağı milin aşıntılı olduğuna ibarettir ve motor belli bir gram yağ eksiltir zaten ... ayrıca turbolar gerçekten pahalı .... dikkatli kullanmak gerek ayrıca stop etmeden rolantide yarım dk beklemek gerek türbin içindeki gazı atması için... kolay gele...

E

esrakungur@ttnet

Bilgi Girilmemiş
benim aracımda da turbo sorunu var yardımcı olurmısun

erduvenci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benimde turbo borusudan hafif yag atıyo cok deil ..turbo da sorun var sanırım ben ama hissetmedim yakıtım aynı cekiş gücü aynı ama tavsiyem turbo fiyatları cok düştü haberiniz olsun ..corsa 1.3 cdti 390 ytl bilgilerinize..

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bune ya her satırı korkarak okudum:)
35.000km çok şükür turbo-motorla ilgili bir sıkıntımız olmadı.
Sağ elektrikli cam yazın takılıyor bazen ne açılıyor nede kapanıyor
Kelebeklerde birşey eksik ama bulamadım aşırı ses yapıyor.(showroomdaki combolarda bu sorun yok)
Sol taraftan kışın su alıyor.

sereye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah'a şükürler olsun, bende problem yok. 50 bin km. deyim.
Olursa yandık.

Osmanlı1299

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ilmedavet.com
Benim araçtada bi hortumda bayaa yağ var motordan hiç anlamadığım için bilemiyorum ama özel serviste göstermiştim bakım yaparken sordum ustaya bu normaldir yapar ! dedi.

araç 73500 km de

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
mehmet gazihan yardımcı olur corsa ve comboların turboları konusunda engin bilgiye sahiptir