corsa 111. yıl herkeze selamlar

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun, eğer aracın easytronic ise aynı aracı 1 ay önce aldım....(30800tl)
şuan 1600 km civarında, çok memnunum. (sadece şimdilik çok benzin yakıyor,şöyle ki,sakin kullanmama rağmen 130 km.de çeyrek depo:cool: bayii 5000km ye kadar fazla yakacağını söyledi.... ) easytronic tercihimi trafikteki debriyaj çilesinden kurtulmak için yaptım. oldukça da faydasını görüyorum. aracımın rengi siyah, (karizmatik buluyorum daha ağır gösteriyor, ama toz-kir çok gösteriyor,diet'ini her hafta yıkatmakla ödüyorum;) ) renk olarak doğru tercih yapmışsın. önceden 2005 corsa 1.2 kullanıyordum. bu araç ona göre daha ağır, dolayısıyla yol tutuşu ve konforu 1-2 sınıf daha üstte gibi geldi....
bayının dedıgıne bakma benım arabam 15 bın oldu hala yakıyorda yakıyo aracım 1.4 bır depo maksımum 450 kılometre gıdıyorum benzınlı arac artık kullanılmaz :)

theopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2008 de ben de senin gibiydim bir gün beklemek bile beni nerdeyse öldürdü, neyse tercihler kişiliğimizin aynasıdır şefkatlisin, estetik duruş senin için daha önemli boğa burcuna yakınsın güle güle kullan "Allah uzun yollar kısa frenler nasip etsin..."

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsanın hakkı 30 bin geçmemeli. geçerse astrayı tercih ederim.
111. yıla bindim geçen çok hoşuma gitti güzel araba.
benzin konusunda yapacak bişey yok bence 1 depo 500 km benzin, 1 depo 900 km dizel. bu araçlar için %90 böyle.
bundan sonra alacağım araba astra dizel cam tavanlısından :)

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devir ekonomi ve güç devri (dizel motorların devri)oldu...

yıkık kentli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kardeş guzel araba
ben 2 yıl oldu kullannıyorum 1,2 ve benzın bırde aldıgımdan berıdır lpg tam bır ekonomı aletı

sympha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende dizel araç alıyorum corsa banada 34 bine bıraktılar kasko hariç fiyat bu çok mu ki anlamadım