corsa b ve aynalar...

CorsaBig

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birçok arkadaşın aynalardan şikayetçi olduğunu okumuştum forumlarda fakat benim başima hiç böyle bişi gelmemişti... ama iki gündür arka arkaya önce sağ sonra sol aynam yerinden çıktı (neyseki takılabiliyor yerine)... dün yoğun trafikte sıkıştıran bir minibüs yüzünden park halindeki tıra sağ aynam çarptı ve yerinden çıktı... bu gün ise sabah arabaya binerken sol aynamı adinin teki yerinden çıkarmış (niye bilmiyorum)... arka arkaya iki kere ayna sorunu yaşadim ve arkadaşlarin neler çektiğini anladim... ama allahtan yerlerine takılıyorlar...

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun sizinkni yine çıkarmışlar benimkini söküp yere fırlatmışlardı. Malesef ülkemizde böyle insan sınıfında olmayan insanlar oldukça artık arabamın başına gelenler bana normal geliyor.:(

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çoluk çocuk veya kilolu teyzeler geçerken çarparsa da çıkıyorlar yerinden, zamanla aşınıyor plastik yerler, ben yenilemek zorunda kaldım
astra f de de sıkıntı aynı yani

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun usta allah daha büyük kazalardan sıkıntılardan korusun
benim kinide kırmıştılar 2006 astra h elegance 350 ytl aldılar yetkili serviste

CorsaBig

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun usta allah daha büyük kazalardan sıkıntılardan korusun
benim kinide kırmıştılar 2006 astra h elegance 350 ytl aldılar yetkili serviste

tesekkürler arkadaslar...

valla sizinkini okuyunca halime şükür ettim... ama benimkinin yenisi 35 ytl sanirim (elektrikli)... nomalleride 30 falanmis diye duymustum...

gencomx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide çarpınca yerinden çıkmasa napacaksınız komple aynadan olacaksınız bence daha özenli kullanmak lazım araba zaten küçük bende kullanıyorum ama daha vukuatım yok inşallah olmazda...

CorsaBig

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özenli kullanmak mı?... kendine ait arabayi özenli kullanmayan biri varmidir acaba? varsa ya çok parasi vardir... ya da malının değerini bilmiyordur... bana da ilk kez oldu bu yani benimde vukuatim yoktu (hemde istanbul trafiginde... amasyada durum nasıl bilmiyorum)... gereken özen yeterince gösteriliyor corsa'ya merak etmeyin...

kazasiz belasiz günler dileğiyle...

gencomx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sinirlenmene gerek yok arkadaşım ama özenli derken senin dikkatsiz olduğunuda söylemedim amasyada da trafik berbat istanbulda da araba kullandım 1 sene bizde aynı sıkıntıları yaşadık ama birileri gelip vurmadığı sürece takmam aynamı hiçbiryere araba küçük olduğu için heryere girebilir diye düşünüp giriyoruz bunu anlatmaya çalışıyorum biri gelir vurur takar ayrı mesele ben daha dikkat diyorum...

CorsaBig

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah kimseye kaza bela vermesin... aynanin yerinden çikmasi bile çok kötü hissettiriyor ki insanlar hayatlarini kaybedebiliyorlar... aslinda büyük araba gibi kullanmak lazim corsayida...