corsa c 17" jant 30mm yay

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendi tecrübeni yada bilgini paylaşırken başkasının paylaştığı bilgiye ve tecrübeyede saygı duyacaksın o zaman.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar beni sert dille eleştirmişler ama tecrübeyle sabit sürtüyor kamber meselesine gelince yapar geçeriz denecek kadar basit bi meselemi onu da bilemiyorum neyse isteyen istediğini yapsın biz sadece acizane fikir vermek için burdayız.

teoman2580 sanayide karakolun karşısında bi lastikçi hemen yanında da opel ustası var isimlerini şimdi hatırlamıyorum ama karakolun önünden baktığında görünüyor zaten lastikçiyle opel ustası yan yana isimlerini şimdi hatırlamıyorum ama jantları ordan aldım ustaya da oraya gidiyorum öneren çok oldu iyi usta

senin bildiğin çok sağlam ve şerefsiz olmayan elektrikçi varmı kaç tane elektrikçiye gittiysem ya şerefsiz fazla para almak için elinden geleni yapıyo ya işi bilmiyor adamların yaptığı tek şey sigorta kontrol etmek işine gelmeyen sigortayı söküp atıyo bu yedektir abi diye...

teoman2580 erol usta opel ustası lastikçi de azizoğulları sinan usta
teşekkür ederim burak verdiğin bilgiler için, malesefki ben vanın yabancısıyım yer yurt hiç bişi bilmiyoru.bildiğim tek birşey var oda Allah burada kimseyi ne hastaneye ne sanayiye nede kimsenin eline düşürmesin çok sıkıntılı bir yer.Arabayı kendi imkanlarım dahilinde bakımını yapıyorum aklımın ermediği gücümün yetmediği yerleride formdan öğrenip biraz bilgi alıp yapabilirsem yapıyorum yapamazsamda sanayiye gidip aracın başından ayrılmıyoru. nekadar ayrılmasamda adamlar yinede kendi bildiğini okuyor uyarıyosun biraz özeniyo, birazda söyleniyor kendince, başında durmasam kim bilir neler yaparlar düşünmek bile istemiyorum:confused::(

aerdogdu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler olmaz diye bir şey yok, sadece zahmetli olur. Büyük jantı bu arabaya yayla kurtaramazsınız iyi bi ustanız olması lazım...

Konya, Ankara, Bursa gibi sanayisi sağlam illerde paranızı cebinize koyun istediğiniz anlatın bakın ne çıkıyor ortaya... (İstanbul'u hiç söylemiyorum bile)

OPCorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18'' de takarsın nolcak..sadece görüntü olsun diosan olur yanii...evin önünde durur araba hiç bi yere gidemezsin.araba yığılır.alt takım hmn mahvolur..gezcem diosan o iş olmaz :)