Corsa C Aradığım Parçalar

AspenSilber

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi Forumlar Opelim.net Üyeleri Aracımı Alalı 2 Ay Oldu 1.7 DTI
ARtık aracımı ufaktan modifiyeye girişmek istiyorum uzun zamandır internette araştırıyorum istediğim parçaları ancak ne güvenilir bir ödeme yöntemi buldum nede ürünlerin kalitesinden emin olabildim.
Örneğin: Corsa C Spoiler İçin 80-200 Arası Fiyat Oynuyor Fiber İçin kafam Karıştı.
Aradığım Ürünler
1)Sisli Izgara ve Sağ/Sol Sis
pr_01_1396_max.jpg

2)Spoiler
250419cb4e64f32524fe2dc60c45db20.jpg

3)Elegance Marşpiel
bax1f.jpg

4)Sislere Takılmak Üzere Masmavi ve Güçlü Yanan Xenon
5)Yeni Tip Astra Lip
112_0708_04z+2008_opel_astra+front_view.jpg

Aracım Şu Anda Böyle
1nOzg1.jpg

kYdVO7.jpg

Şu Şekile Getirene Kadar Durmak Yok
QgObLV.jpg

Şimdiden Herkeze Teşekkür Ederim Saygılarımla

AspenSilber

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
En başta Astra H jantları takılamaz.. Takmak için poryaları değiştirmek gerekir çünkü 5 bijon oluyorlar. Ayrıca gereksiz olur yerine adam akıllı hafif alaşımlı 15'' jant takarsan rengi de altın sarısı yada çok hafif füme olursa çok daha güzel olur. Birde tamponlar çok sırıtıyor. Boyatmanı öneririm böyle çok ticari duruyorlar... Ön farları da şu yeni çıkan altında led gündüz farı olan modellerden alırsan birde Philips , Osram gibi kendini kanıtlamış markaların Xenon'unu atarsan bomba gibi olur. Birde %30 cam filmi , çift çıkış spor egzoz ucu (düz boru değil) , kapı kolları , yan koruma çıtaları ve ayna kapakları gibi yerlere parlak siyah folyo çekersen harika olur. Finalde de çok fazla zengin karışım yaptırmayacak soft bir yazılım olursa çıtır çerez olur.

AspenSilber

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam yorumuna teşekkür ederim yapılacaklarda sıkıntı yok ancak ürünleri alabilecek güvenli yer bulamıyorum sıkıntı orda

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Aynen haklısın piyasada bu kadar sahtekar olduktan sonra bende kimseye güvenemiyorum. Spor yay almak istiyorum son 3 aydır siteye giriyorum tam sipariş verecem vaz geçiyorum.. Dürüst adam kalmadı ki. Ama İzmir büyük şehir oralarda mutlaka modifiye merkezleri vardır bir şeyler bulabilirsin.

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlar var bende lastiklerle 600 olur sana kardesim