Corsa C Aradığım Parçalar

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En başta Astra H jantları takılamaz.. Takmak için poryaları değiştirmek gerekir çünkü 5 bijon oluyorlar. Ayrıca gereksiz olur yerine adam akıllı hafif alaşımlı 15'' jant takarsan rengi de altın sarısı yada çok hafif füme olursa çok daha güzel olur. Birde tamponlar çok sırıtıyor. Boyatmanı öneririm böyle çok ticari duruyorlar... Ön farları da şu yeni çıkan altında led gündüz farı olan modellerden alırsan birde Philips , Osram gibi kendini kanıtlamış markaların Xenon'unu atarsan bomba gibi olur. Birde %30 cam filmi , çift çıkış spor egzoz ucu (düz boru değil) , kapı kolları , yan koruma çıtaları ve ayna kapakları gibi yerlere parlak siyah folyo çekersen harika olur. Finalde de çok fazla zengin karışım yaptırmayacak soft bir yazılım olursa çıtır çerez olur.

corsa d jantı demek istemiştim, yanlış ifade etmişim. Astra h olmaz tabiki. 5 bijondan ötürü.

AspenSilber

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d jantı demek istemiştim, yanlış ifade etmişim. Astra h olmaz tabiki. 5 bijondan ötürü.
bijon astra jantı var fotodaki arabada bijon zaten =) güzel bakmıyorsunuz =)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
2004-5 modellerin 4 bijondur cuk diye oturur.
Ufak bir araştırmayla da her şey bulunur alınır korkacak bir şey yok.

onurrkeskin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aradığın parçalar için gittigidiyora baktın mı orda oluyor çünkü her araç için aksesuar

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
sisli ızgara ve sis farları için [MENTION=55238]Mst[/MENTION] ile görüşebilirsiniz

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aradığın ürünlerin hepsi bende mevcut. Foruma sürekli giremiyorum. Istersen cep telefonum dan ulaşabilirsiniz bana.