corsa C ızgarası - vectra b ye

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler böyle bir olay warmı? corsa c ızgarası vectra b ye oluyormu ? bi kaç yerde okudum ama oda dedikoduydu (abi böle takmmıslar hayret ettim gibi şeyler yazıyordu)tam emin değilim bilgisi olan?

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasa farkı var bidefa ordan yola çık olmaz sanmıyorum heralde yani galiba

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa C ızgarası tamponla bütünleşik olduğundan sökülebilir bir parça değil, o yüzden olmaz.Tampondan keseriz dersen o başka, onu da denemek lazım...

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erman yanlışın var.Tamponla bütünleşik değil.Izgara kolaylıkla sökülebiliyo.Kesmeye de gerek yok.Biz dün akşam söktük.Üstte üç tane vida var.Onları sökünce Tampona bağlı olan yerleri sadece plastik eritilmiş 5 ayak tutuyor.Onların ucunu ısıttığımızda hemen çıkıyor.Tekrar yerine takmak için de plastik ayakları panjura geçirip ucunu eritmek yeterli oluyor.
Ayrıca aracıma logosuz ön panjur yapıp resimlerini ekleyeceğim.Nasıl yapıldığını da anlatacağım.Hesapladım bana maliyeti 30 YETELE olacak :)

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işlem uygulanıyor fakat birebir oturması şeklinde değil corsa c panjuru vectra çerçevesine oturtuluyor logo iptali misali yani.. sitede bir üyemizin avatarında da görmüştüm hatta o resmi ;)

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
invisibleagle' Alıntı:
Erman yanlışın var.Tamponla bütünleşik değil.Izgara kolaylıkla sökülebiliyo.Kesmeye de gerek yok.Biz dün akşam söktük.Üstte üç tane vida var.Onları sökünce Tampona bağlı olan yerleri sadece plastik eritilmiş 5 ayak tutuyor.Onların ucunu ısıttığımızda hemen çıkıyor.Tekrar yerine takmak için de plastik ayakları panjura geçirip ucunu eritmek yeterli oluyor.
Ayrıca aracıma logosuz ön panjur yapıp resimlerini ekleyeceğim.Nasıl yapıldığını da anlatacağım.Hesapladım bana maliyeti 30 YETELE olacak :)

Senden ümitliyiz hadi kolay gelsin merakla bekliyoruz
nedir bu corsa c üvey evlatmıdır nedir yav anlamdım varsa yoksa vectra ve astra için

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
invisibleagle' Alıntı:

Benim araçtaki Steinmetz panjurun kendi çerçevesi olduğu için orjinal panjurun takılı olduğu çerçeve kesilmeden takılamıyor.O yüzden mecburen kesildi...Belki de ondan dolayı aklımda öyle kalmış...

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim tamponlar boyanırkenn panjurun tampona bağlı olduğunu gördüm yani bitişik aklımda vardı logo iptali ama kesmek gerçektenn cesaret edemedimm invisibleagle arkadaşım bekliyoruz nasıl yaptığı resimleride unutma

bu arada bende sanmıyorum corsa c panjurun vectraya uyacağını