corsa C ızgarası - vectra b ye

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erman dostum senin kesme diye tabir ettiğin olay aslında aynı oay.Ama arkadaşlar kesme biçme deyince korkabilir diye öyle yazdım.Kesme işlemi değil de ayırma işlemi yapılıyo.Yani başka bi anlatımla Panjur ile tampon birbirine 5 adet plastikten çıkmalarla yapıştırılmış.Eğer geriye dönük olarak eski panjuru takmak istersek kesme işlemi yapmak yanlış olur.Çünkü eski panjur tekrar yeine takılamaz.O plasti parçaları kesmek yerine uçlarından çıkartırsak hem yeni panjur kolay takılır hem de eskisini aracı satarken yerine takmak isteyenler kolaylıkla orjinalliği bozulmadan takılmış olur.Resimli anlatım olayına gircem ama iş güç ancak akşamları bakabiliyorum.Umarım güzel olur da sitedeki diğer arkadaşlara da yardımımız dokunur.
Ayrıca parçasını da buldum.1 metreye 24 cm lik baklava dilimli parça 20 ytl istanbulda.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
invisibleagle' Alıntı:
Ayrıca parçasını da buldum.1 metreye 24 cm lik baklava dilimli parça 20 ytl istanbulda.

bu bahsettigin parca ham halde degilmi, yani corsa c ye göre kesip sen sekil vereceksin? yanlış anlamadıysam.

bu arada bu işlemin resimlerini merakla bekliyoruz.

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca parçasını da buldum.1 metreye 24 cm lik baklava dilimli parça 20 ytl istanbulda.[/quote]

Bahsettiğin malzemeyi biliyorum saç olsa gerek çok çeşidi var fakat şaç olduğu için kesmek,form vermek oldukça uğraştırır birde onların sert aliminyum olanları var onları işlemek daha kolay ve daha hafif olacağını düşünüyorum kolay gelsin

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VecTraTöR' Alıntı:
işlem uygulanıyor fakat birebir oturması şeklinde değil corsa c panjuru vectra çerçevesine oturtuluyor logo iptali misali yani.. sitede bir üyemizin avatarında da görmüştüm hatta o resmi ;)

abi o resmi bende görmek istiyorum bulrsan bi link ediver,çok kafama takıldı

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ızgaramı panjurmu ızgara hangisi panjur hangisi arkadaşlarrr

benim bildigim alttaki ızgara üstteki panjur yanılıyormuyum

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla aga kasdedilen şeyi herkes anladı. dooru biliosun alel acele yazılmış ondandır. konu panjur.