Corsa C'ye Sis Farı Taktırmak Mutlaka Bakın Masrafı Düşürün (Resimli)

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sisleri kısalarla yakmak istiyorsun herhalde;
önce kısalarla sisleri yakarsın sonra parka düşürürsün sisler yanmaya devam eder, nereye bağladığın önemli değil!
Arka sisler yanıkken parka düşürünce yanık kalmıyor.illa ön sislerin yakılması lazım.

tunerman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu proje sayesinde bende kafaya koydum be 26 tl ye yan sanayi delikli ızgara ve çifti 120 tl ye depo marka sis farlarımı aldım.opal otodan da sigortayı ve röleyi aldım oda 18 lira tuttu 4.5 lirada osram h3 ampul,1.5 tl de kadran içine ampul sonuç olarak 170 tl ye herşey halloldu.sonrasında biraderimle tamponu söküp sisleri bağladık.kadranada duylu ampulu bağladım hatta yapmışken kadran çubuklarını stopları kapladığımız şeffaf kırmızı folyo ile kapladım süper bi görüntü oldu.sis düğmesi ise bilgisayar teknisyeni olduğum için eski bi kasadan söktüğüm reset düğmesi oldu.bu işlemleri bize gösteren kendisini nekadar tanımsamda alper abiye teşekkür ederim inanın zor bişey yok...sonuç imzada belli :)kadranında resmini merak eden olursa çekebilirim..

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu bahsedilen tampon içindeki sokete nasıl ulaşıcaz ? arabanın altına yatınca görünüyor mu ? yoksa tamponu mu sökücez ?

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu bahsedilen tampon içindeki sokete nasıl ulaşıcaz ? arabanın altına yatınca görünüyor mu ? yoksa tamponu mu sökücez ?

Görünür.Şöför Tarafında Radayatörün Alt Köşesine dogru Denk Düşüyor.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu proje sayesinde bende kafaya koydum be 26 tl ye yan sanayi delikli ızgara ve çifti 120 tl ye depo marka sis farlarımı aldım.opal otodan da sigortayı ve röleyi aldım oda 18 lira tuttu 4.5 lirada osram h3 ampul,1.5 tl de kadran içine ampul sonuç olarak 170 tl ye herşey halloldu.sonrasında biraderimle tamponu söküp sisleri bağladık.kadranada duylu ampulu bağladım hatta yapmışken kadran çubuklarını stopları kapladığımız şeffaf kırmızı folyo ile kapladım süper bi görüntü oldu.sis düğmesi ise bilgisayar teknisyeni olduğum için eski bi kasadan söktüğüm reset düğmesi oldu.bu işlemleri bize gösteren kendisini nekadar tanımsamda alper abiye teşekkür ederim inanın zor bişey yok...sonuç imzada belli :)kadranında resmini merak eden olursa çekebilirim..

Volkan Bi Resimleri Görseydik iyi olurdu merak ettim şimdi kadranı özellikle.

tunerman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dsc02329b.jpg

dsc02334b.jpg

dsc02325.jpg

KADRAN ÇUBUKLARI DAHA NET ASLINDA AMA FOTOĞRAF MAKİNESİNDE BÖLE ÇIKTI..

Son düzenleme:

tunerman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolasın abi.bu stopları kapladığımız kırmızı transparan folyo ile kapladım.sökmeye cesaret edemedim çubuğu.önce cetvelle ölçtüm sonra fön makinesi ile ısıtarak geçtim sonuç bu abi..