Corsa D Aşkı

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakmaya devam edelim Serdar seneye kısmetse bunu satmadan bir gsi yada opc düşünüyorum bakalım saçmalamayıp evlenmezsem seneye kesin birtane alıcam :) bir kaç gsi gördüm ama nasıl kullanılmış bilinmez haldeler

Hayırlısı olsun hakkında Çığır Abi, vakit saat tamamlanınca hepsi olacaktır..Umarım düzenin bozulmadan Nrnbrgedtn lı bir düğün araban olur bakmışsın ;) sana corsa aşkıyla çok uzak sayılmaz bence :rakir:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ona hemen bir sprint booster takıyoruz ozaman uçuyoruz:) finkteydim bugün gördüm seni durusu yeter o arabanın ha birde baktılar içinde pırlanta gibi çocuk millet gaza geliyor işte bugün bir 3,35 vardı kudurttum :) görmen lazımdı :)

Sağol abi teşekkür ederim ;) zaten bmwlerin atmosferiklerini istediğin gibi kaşırsın..İnsignia 1.4 T ile astra h 1.3 cdti chip lilerle çok örnekleri var..Sen de artık bu vitaminlerle başlarına bela olursun ;)

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun hakkında Çığır Abi, vakit saat tamamlanınca hepsi olacaktır..Umarım düzenin bozulmadan Nrnbrgedtn lı bir düğün araban olur bakmışsın ;) sana corsa aşkıyla çok uzak sayılmaz bence :rakir:
Nürnberg Edition olsun gelini boş ver zaten serdar :) aracı beyaz alır gelini ondan yaparız :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nürnberg Edition olsun gelini boş ver zaten serdar :) aracı beyaz alır gelini ondan yaparız :)

:maden::maden: :kop::kop::sulanma::maden::kop::kop:

Abi alemsin :bir: hadi GSI bir nebze de nrbedition yüzük attırır :D

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol abi teşekkür ederim ;) zaten bmwlerin atmosferiklerini istediğin gibi kaşırsın..İnsignia 1.4 T ile astra h 1.3 cdti chip lilerle çok örnekleri var..Sen de artık bu vitaminlerle başlarına bela olursun ;)

Vectra C opc line ı unutmuşsun ama kardesim o vectra 1.6 ile az bmw yemedik yollarda zamanında :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra C opc line ı unutmuşsun ama kardesim o vectra 1.6 ile az bmw yemedik yollarda zamanında :)

Doğrudur abi ama aldığımdan beri arabayı hiç zorlamadım..Geçen hafta ankaraya gittim AFL farlar için..Farlar oldu bu arada ;) dümdüz yolda biraz bastım 3000 devirde 160 la gittim..Lastikler de biraz tırnaklı olduğu için direksiyonu rahatsız etmeye başladı..Benzine aldım 180 e çıktım devir 4200lerdeydi..6000e kadar yolu vardı..Bir tane C5 1.6HDI a hesabı kestim..Gelirken de geceydi farların da verdiği güvenle bir tane de 1.2 tsı jetta ya rolladım...Eskişehirden sonra bursa plakalı bir tır buldum kendime arkasında hava sürtünmesi en azda hız 80 e sabitli tıkır tıkır geldim :) yakıt ortalaması 5.8 e indi..Şİmdi hala daha 7 nin üstüne çıkmadı şehir içinde..

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğrudur abi ama aldığımdan beri arabayı hiç zorlamadım..Geçen hafta ankaraya gittim AFL farlar için..Farlar oldu bu arada ;) dümdüz yolda biraz bastım 3000 devirde 160 la gittim..Lastikler de biraz tırnaklı olduğu için direksiyonu rahatsız etmeye başladı..Benzine aldım 180 e çıktım devir 4200lerdeydi..6000e kadar yolu vardı..Bir tane C5 1.6HDI a hesabı kestim..Gelirken de geceydi farların da verdiği güvenle bir tane de 1.2 tsı jetta ya rolladım...Eskişehirden sonra bursa plakalı bir tır buldum kendime arkasında hava sürtünmesi en azda hız 80 e sabitli tıkır tıkır geldim :) yakıt ortalaması 5.8 e indi..Şİmdi hala daha 7 nin üstüne çıkmadı şehir içinde..

bak sen haber verseydin ya konvoy yapardık aflleri görelim bir ara eminim çok şık olmuştur kardeşim kazasız belasız kullan. Altında ki aracın kıymetini bil keşke temiz birtane bulsamda alsam bende ilk göz ağrımdan :)

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada ben hala şehir içi 12 litre yakıyorum nasıl bir iş bu ya çıldıracağım en sonunda

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak sen haber verseydin ya konvoy yapardık aflleri görelim bir ara eminim çok şık olmuştur kardeşim kazasız belasız kullan. Altında ki aracın kıymetini bil keşke temiz birtane bulsamda alsam bende ilk göz ağrımdan :)

Sen neredeydin Çığır Abi?Eskişehir falan mı?Vallaha olurdu ama kimseye söylemedim..Ailem bile bilmiyordu :D günübirlik gittim akşam da eve döndüm..Oradaki abiler sağolsun buyur ettiler ama bursa ya dönmem gerekiyordu..Olur abi; tlfndan mesaj attım zaten, yakın zamanda buluşma ayarlayalım diye ;) performans olarak bilemem ama benim derdim zaten donanım..77 ile ceza yemiş biri olarak 120 hp den sonrası pek lazım olmuyor bana :D ssana da önereceğim ama artık tadını kaybetmemiş vectra c kalmadı olanlar da zaten satılık değil.. Bence senin aracın maşallahı var.. düşük vergili ama yüksek kondisyonlu motoru, ekstraları ile her zaman değerli ve senin de az kahrını çekmemiştir o :)