Corsa D için Kutu içi Hava filtresi

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
green ankarada genel dağıtıcısı kargo ile gönderiri en son ugradıgımda corsa d lerin filtreleri rafa diziyodu ışık abi

corsa c ye göre biraz daha küçük yeşil bişi :)

120-140 aralarında fiyatları

kutu içi sorunsuzdur arabayı rahatlatır

nightboy:açık tip değilde cold intake kitler var onlar profesyonel bi montaj ile iyi performasn verir tabi universal kitler değilde araclar için bire bir yapılmıs ürünler daha iyi

özetle cold intake kit -kutu içi -açık

kitleri bulmak biraz daha zor ve masraflı :(

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki kardeş corsaDler için cold air intake varmmı? bilen varmı ben bulamadım

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c ler için varda d leri bende hiç duymadım

sitkiuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internette simota mı ne war ondada giriosn clio motoru war resimde:D

o sanırım corsa C içindi.bende bakıyorum nete cold air intake kit veya kutu içi filtre malesef yok veya ben göremedim :D
performans filtre hava akış metreyi bozuyormuş.motora giden havayı ölçen bu parça ortalama 500 YTL civarı olması lazım.servisinizle görüşün sonra taktırın isterseniz,garantinin bozulmaması açısından.

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d ler için özel bi kit yok sanırım halen piyasada. ancak istanbulda arabaya uyacak sekilde (custom) krom borulardan cai yapan yerler var. ucuna da istediginiz acık filtreyi takabiliyosunuz. böle bi sistem de tercih edilebilir.

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o sanırım corsa C içindi.bende bakıyorum nete cold air intake kit veya kutu içi filtre malesef yok veya ben göremedim :D
performans filtre hava akış metreyi bozuyormuş.motora giden havayı ölçen bu parça ortalama 500 YTL civarı olması lazım.servisinizle görüşün sonra taktırın isterseniz,garantinin bozulmaması açısından.

Ya forumda hava filtresi kullanan birsürü arkadaş var daha önce hiç böyle bir arızaya sebep olduğunu duymamıştım filtrenin.Eğer oluyorsa taktırmanın hiç anlamı yok o zmn.Zaten kutu içi takıcam takarsam acaba nasıl bi değişiklik olur ki

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok umutlanma çok fark olmaz. En azından bir daha filtreye para vermezsin temizler temizler kullanırsın.

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sordum servise bişey olmaz dedi ama bilmiyorum yine

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutuiçi hava filtresi tek basına fark yaratamaz ne yazık ki. ama kaliteli marka filtre hava gecisini biraz da olsa kolaylastırır.ama hissedilecek fark yaratmaz