Corsa D yay?

alper__06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakkatten yaw filmleri tesisatı neonları bide bagaj ve iç tavan neonlarını söktüreyim garanti mort olmasın :)

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serviste tanıdıgın olsun gerisi bos ben dısarda camlara film konusan alarm ve xenon baglattım gorduler abi sen herseyi yaptırmıssın dediler ama makarasına bak garanti dısı bırakırım diyorlar :)
allah razı olsun ama arcımda bir sorun olsa hemen ilgilenip yapıyorlar baskası yapsa bunları kesin garantıden cıkarırlar hee birde egsoz yaptırdım arabaya bas bagladım vs vs...

kalindoo61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım 40lük yay tam istediğin gibi olur..benim aracımda var... omp marka..makul fiyata temin edilir :)

14032008298.jpg.html

Son düzenleme:

hasansenol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence aracının jantları gayet guzel eger resmdeki araba senin ise. Bende bu hafta içi corsa dizel sport almayı düşünüyorum yarın kaporamı yatırcam.. Sport un üzerinde gelen jantlar nasıl bir bilginizi varmı?

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3-3,5 yay işini görür.ancak sport yaylara gerek yok o kadar paraya.300 YTL civarında bi paraya güzel marka yay takılabilir...jantların çok güzel ayrıca.değiştirmek için sıkılmayı bekle..sıkılınca değiştirirsin...;)

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana 0 Eibach yollayın kutusunda bende size kendi sport yaylarımı vereyim. =)