Corsa D Yay

Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    29

fb_erol_1317

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi akşamlar,

bende konuya dahil olmak isterim. 1.2 85hp 16"jant makyajlı kasa corsa'm var. acaba bana öneriniz ne olur? dizeller ve benzinlilerin yayları arasında fark var diye okudum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

sanada tavsiyem 3.5 h&r alıcağın zaman benzinli diye belirticeksin sebebi dizel araçlar kafadan daha ağır hatta başka bi forumda gördüm kampanya başlamış sıfırı 390tl idi dizel içinde benzinli içinde ellerinde varmış

corsalize

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginize teşekkür ederim öncelikle:) nerede kampanya varmış? bi de ne kadara düşmüş? bi bilgi var mı bununla ilgili :) malum öğrenci işi yapıcaz :)

fb_erol_1317

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kampanyalı hali 390 tlymiş ankarada satan yerde fiyat pek mantıklı değilmiş ben anadolu yakasında pozitif autodan 390tl fiyat aldım 2-3 ay önce

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H&R 3.5 güzel düşürüyor Yada Eibach 5 ben senin yerinde olsam Eibach dan şaşmam. Kendim Eibach 5cm kullanıyorum süper konfordan hiç ödün yok..

corsalize

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kampanyalı hali 390 tlymiş ankarada satan yerde fiyat pek mantıklı değilmiş ben anadolu yakasında pozitif autodan 390tl fiyat aldım 2-3 ay önce

en kısa zamanda yaylanıcam inşallah :) FK bulmuştum 170e..güvenemedim..replikadır muhtemelen..fiyat farkına bakılıncada anlaşılıyo zaten..parayı denkleştirip pozitif auto ile iletişime geçmeli :)

corsalize

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H&R 3.5 güzel düşürüyor Yada Eibach 5 ben senin yerinde olsam Eibach dan şaşmam. Kendim Eibach 5cm kullanıyorum süper konfordan hiç ödün yok..

ya aslında çok düşsün istemiorum bazen 3 kişi bindiğimiz oluyo :) bir kişi 100+kg:) 5 cm koyarsam sonrasını düşünemiyorum :D

fb_erol_1317

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eibach 5cm tam 5 indirmiyor 3.5 falan indiriyor genel olarak kullanıcılarından duyduğum kadarıyla tabiki.H&r ise tam 3.5 düşürüyor ben öncesi ve sonrası yüksekliğini ölçmüştüm :)

corsalize

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eibach 5cm tam 5 indirmiyor 3.5 falan indiriyor genel olarak kullanıcılarından duyduğum kadarıyla tabiki.H&r ise tam 3.5 düşürüyor ben öncesi ve sonrası yüksekliğini ölçmüştüm :)

bu durumda H&R 3.5 mantıklı duruyo :D bi de ön taraf arkadan daha yüksek kalır diye duydum ama..öyle bişey olcağını sanmıyorum..

fb_erol_1317

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3lük eibachlarda aynn dediğin gibi oluyo arka sıfır ön havada kalıyo h&r güzel yaydır birçok arabada kullandık şmdiye kadar sadece eibachdan biraz daha serttir onun dışında düşürmesi yol tutuşu çok güzel bostancı tarafında oturuyorsan bi gün benim arabaya bakabilirsin daha iyi fikir olur

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
deleted

Son düzenleme: