Corsa D Yay

Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    29

corsalize

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3lük eibachlarda aynn dediğin gibi oluyo arka sıfır ön havada kalıyo h&r güzel yaydır birçok arabada kullandık şmdiye kadar sadece eibachdan biraz daha serttir onun dışında düşürmesi yol tutuşu çok güzel bostancı tarafında oturuyorsan bi gün benim arabaya bakabilirsin daha iyi fikir olur

evet hatta bostancıda oturuyorum :) bir gün fırsat bulursam bakmak isterim ;)

feiter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk resimde 3.5 H&r dizel yayı takılı ikinci resimde ise h&r 5cm benzinli yayı takılı arabam çok düşsün diye ilk 5lik yayı almıştım ama araba aşırı sekiyordu 10 gün takılı kaldı söktürdüm sonra coilover aldım hepsinden sertti ama acayip yol tutuyordu en sonda 3.5 h&r dizel aldım şuan çok memnunum yaylardan 5 likler gibi saçma sapan sekmiyor ş içi yumuşaklığı aynı olabilir ama yüksek hızlarda gerçekten sekiyordu 5 likler .Aklına takılcak bişi olursa sorabilirsin corsada benim kadar sök tak yapan yok heralde yay konusunda :)
V9BSNl.jpg

Yahu öyleyse 3,5'luğa ön karlık koyduğumuzda nice olucak tümsekten geçerken? :) Yan mı geçicez her tümsekten trafik ortasında :D

feiter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet hatta bostancıda oturuyorum :) bir gün fırsat bulursam bakmak isterim ;)

Hocam no.2 cam filminden memnun musun, en iyi ton o mudur? Benim araç beyaz tavan folyo kaplama ve aynı tonda cam filmi istiyorum sendeki uygun olur mu bu işe? Aracım beyaz bu arada :)

Konuyla alakasız oldu özür :D