::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
umut bişey sorcam.biliyorsun vogland 35mm sport kullanıyorum...55 yanak 15'' lastik var ancak 16'' taksam çok ağırlaşırmıyım?bi de 45 yanakla voglandlar benim rahatımı çok bozar mı?sen 45-16 kullanıyorsun diye hatırlıyorum.

195/45 R 16 + 35 Vogtland spor yay, hiç sürtme yok, yol tutuş çok iyi ama konfor elbette az... kullandığın yollar nasıl olduğuna bağlı olarak değişir tabi ama çukur kasis kaçışları epey dikkat gerektiriyor artık :):)

ama olsun görüntüsü yeter. genciz daha konforu napacaz?? konfor istesem zaten saloon tarzı geniş yanaklı lastiklere sahip bi araba alırım dimi ama :)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
burası corsa garajı olduğu için buraya yazmayi uygun gördüm arkadaşlar...
aracima opel servisinde bakim yaptirdim işte sonuçlar...

2000 model corsa b 100 bin km bakiminda (8 yillik bakim) yapılanlar ve fiyatları...

yillik bakim işçilik 136 YTL - 0 ytl ( kendimiz yaptık )
atik filtre bedeli 2 YTL -
bujiler 33 YTL - A
triger seti 200 YTL
cam temizleme kim. 2 YTL
sanzuman yagi 40 YTL
hava filtresi 18 YTL -A
devirdaim pomp. 140 YTL - 85 YTL ( çeşitli internet sitelerinde mevcut )
V kayışı 52 YTL
yag filtresi 4 YTL - A
polen filtresi 24 YTL - A
benzin filtresi 21 YTL - A
antifiriz 22 YTL -A
enjektör temizleme kim. 30 YTL
motor içi temizleme kim. 30 YTL
motor yağı 60 YTL - A

bu maddelerin hepsinde %30 opel kampanya indirimi var...
işçilik iskontosu 40 YTL
toplam parça iskontosu 186 YTL
+ KDV eklenince toplam 709 YTL ödedim...

araba ciddi şekilde kendine geldi, bakima ihtiyaci olanlar kampanya varken yaptirsalar iyi olur arkadaşlar...

A yazdıklarım toplamı iskonto dahil 130 civarında tutmuş sana - ki işcilik fiyatı dahil değil... ben internetten bu belirttiğim parçaları toplam 85 YTL ye aldım. kendimiz yaptık bakımı, bilgi beceri imkan vs yoksa sanayide yaptırılır.. 30 -40 ytl verip yaptırılıabilir bence özel serviste montajları...

CorsaBig

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani parçaları kendim temin edip ve sanayide ki bir ustaya taktırsam çok daha karlı çıkarım biliyorum ama her ustaya da güven olmuyor... triger ayari falan önemlidir bilirsiniz... yapilan işin garantili olmasi açısından (tanidik servis, işçiliği güzel) bu fiyata katlandim artik napalim... arkadaşlar istanbul'da tavsiye edebileceğiniz bir usta varmi?

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar nihayet gözüm gibi baktığım corsa mı sattım. artık önümüze bakalım. yeni corsa ya doğru gidecez inşallah.