::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

52 AY 370

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 Opel corsa C 1.3 cdtı enjoy sport

Arkadaşlar herkese selamlar.... ne zamndır yoktum...

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet corsacılar ben corsamı yeni sattım duramıyorum hemen arayışlara başladım. şimdi sizlerin fikirleri çok önemli benim için:
ilk bulduğum ilan ne dersiniz?
http://www.sahibinden.com/hatasiz_!!34000_de_2_sahibi_enjoy_spor_paket_eastronik_sigarasizWQQaXQQ11606005WQQpXQQdisplayitem
direksiyon simidi tuhaf geldi bana. dikişleri sanki sonradan yapılmış gibi yoksa ben mi yanlış anladım.

ikinci ilan:
http://www.sahibinden.com/fiyat_dustuuu!!!!!!WQQaXQQ11273657WQQpXQQdisplayitem

Arkadaşım araba güzel olabilir ancak bu fiyat gerçekten fazla gibi hele hele piyasa bu kadar durgunken bu fiyatlara 2004 corsa alınmaz.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki siz ne dersiniz. diyelim böyle bir araç için pazarlığa oturdunuz. doğru olan fiyat ne olmalı, bir fikrim olması açısından soruyorum.

ben size şöyle söyleyim piyasanın durumu pek içi açıcı değil bu sıralar araç fiyatları gerçekten uygun. Bende yaklaşık 3 hafta önce 2006 corsa 1.3 cdti 75 hp enjoy + spor paket + sonroof lu aracımı 18 e aldım. Aracımın fotoğraflarınıda paylaştım zaten.

Aracımın kazası hatta boyanmış yeri dahi yok. Vermiş olduğun ilanlardaki ilk aracı inceledim araç 1.2 benzinli olduğu halde 18.750 fiyat çekmiş arkadaş. Bana göre bu araç 15 yapar fazlasıda verilmez.

2 nci ilandaki araçta 14 den fazla yapmaz gibi duruyor. ayrıca 2004 model araçtaki 30000 li km ler bana pek inandırıcı gelmiyor sildirilebilme olsalığı yüksek gibi.

Bence siz iyice araştırın mutlaka daha uygun fiyatlara araba alabilirsiniz.

Bu arada bu vermiş olduğunuz ilanlardaki araçların sahipleri tok satıcılarda olabilir bugün banada sorsanız aracımı 22 den aşağı vermem. çünkü bende bir tok satıcıyım :p

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben size şöyle söyleyim piyasanın durumu pek içi açıcı değil bu sıralar araç fiyatları gerçekten uygun. Bende yaklaşık 3 hafta önce 2006 corsa 1.3 cdti 75 hp enjoy + spor paket + sonroof lu aracımı 18 e aldım. Aracımın fotoğraflarınıda paylaştım zaten.

Aracımın kazası hatta boyanmış yeri dahi yok. Vermiş olduğun ilanlardaki ilk aracı inceledim araç 1.2 benzinli olduğu halde 18.750 fiyat çekmiş arkadaş. Bana göre bu araç 15 yapar fazlasıda verilmez.

2 nci ilandaki araçta 14 den fazla yapmaz gibi duruyor. ayrıca 2004 model araçtaki 30000 li km ler bana pek inandırıcı gelmiyor sildirilebilme olsalığı yüksek gibi.

Bence siz iyice araştırın mutlaka daha uygun fiyatlara araba alabilirsiniz.

Bu arada bu vermiş olduğunuz ilanlardaki araçların sahipleri tok satıcılarda olabilir bugün banada sorsanız aracımı 22 den aşağı vermem. çünkü bende bir tok satıcıyım :p

peki bir soru daha yeni bir ilan gördüm fiyatıda uygunmuş gibi geldi.
http://www.sahibinden.com/full_orjinal_acil_ihtiyactan_WQQaXQQ11703460WQQpXQQdisplayitem
aracın sol ön çamurluğu vuruk olduğu yazıyor. arayıp konuştum. vuruk haliyle fotoğraf çekmişler yani yaptırmamış henüz, hiç birşey de gözükmüyor. çok önemli bir şey değil sanırım. bu otomobil için ne söylersiniz?

52 AY 370

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 Opel corsa C 1.3 cdtı enjoy sport

Hayırlı uğurlu olsun çok iyi fiyata almışsın arabanın km kaç binde acaba onu merak ettimde..

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı uğurlu olsun çok iyi fiyata almışsın arabanın km kaç binde acaba onu merak ettimde..

teşekkür ederim araç 75000 km de trafiğe çıkış tarihi kasım 2005.

Size 2 şey soracağım ilk defa corsa 1.3 cdti kullandığım için soruyorum aracınız km de ne kadar yakıyor ortalama ve kontağı her açtığımda aracın radyosu otomatik açılıyor bunu engellemenin bir yolu varmıdır çünkü gerçekten sinir bozucu olur olmaz açılmasını istemiyorum.

Son düzenleme:

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bir soru daha yeni bir ilan gördüm fiyatıda uygunmuş gibi geldi.
http://www.sahibinden.com/full_orjinal_acil_ihtiyactan_WQQaXQQ11703460WQQpXQQdisplayitem
aracın sol ön çamurluğu vuruk olduğu yazıyor. arayıp konuştum. vuruk haliyle fotoğraf çekmişler yani yaptırmamış henüz, hiç birşey de gözükmüyor. çok önemli bir şey değil sanırım. bu otomobil için ne söylersiniz?

sanırım tercihin otomatik vitesten yana. bu aracın km si gerçekten 40000 ise ve araç temiz ise biraz pazarlık yapıp 15 e alabilirsin.

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım tercihin otomatik vitesten yana. bu aracın km si gerçekten 40000 ise ve araç temiz ise biraz pazarlık yapıp 15 e alabilirsin.

evet tercihim otomatik olması eşim manuel kullansa manuel alırım ama ortak kullanacağız. Bu araçla ilgileneceğim. Bakalım..

Birde en çok merak ettiğim easytronic viteslerin yokuşta kaydırıyor olması. Daha önce hiç kullanmadım. Bu tür otomobille sahip olan arkadaşlar biraz anlatabilirler mi? Kaydırması ne kadar, yani vitesi boşta olan bir araç gibi mi? Esp olanlar (yokuşta kalkış desteği sanırım) kaydırmıyor mu? Bunları merak ediyorum.

Çünkü Trabzon'dan kalkıp istanbul veya Ankara'ya bir otomobil almaya gittiğimde az çok bilgim olsun istiyorum. Sürmeye kalkarım araba kayar bir problem filan var zannederim. Az çok anlatabilirse kullanan arkdaşlar sevinirim..