Corsa mı fiesta mı??

navarch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim ki laf dinlemedi aldı fiestayı..Bu akşam bi deneme sürüşü yaptım fiestayla direksiyonu bacağıma çarptı,ayrıca corsaya göre inanlımaz sert bi direksiyonu var..bir de iç mekan kalitesi çok düşük hata yaptı ama güle güle kullansın yine de.direksiyon yükseklik ayarı bile yok,ne bilim beşer şaşar işte bazen böyle..38000de araç ve 13000ne aldı,tek farkı cd çalarlı olması..

kickergls

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
navarch' Alıntı:
bu işin sırrını bize de öğretsene ya..

walla sırrı yokki arabam.com dan baktım Corsa Cdti testine 45 lt lik benzin deposu na 917 km yol yaptık diyor

Şehir içi karışık kullanım aşırı yüklenme fln tahminimce 750 olur bu oran.

walla depoyu 90 a yada 100 e fulle mesi lazım bir arkadaşım kullanıyo CDTi oda çok memnundu.10ytl lik mazota 100-130 km yol gidiyorum diyor

özberk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ce corsa c hiç fiesta ile filan uğraşmaya gerek yok hem işçilik güzel hemde dayanıklı ford a göre

elnino

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiesta tam bir cırt hatta fiesta diil butun ford lar benim ford da cok yakın bi tanıdıgım var birer sikayet ler aklınızı yersiniz arabalar bir sene sonra nerdeyse cartayı cekiyo tartışmasız corsa

luci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç fiesta kullanmadım onun için yorum yapamam...Ama iç mekan meselesine gelince corsanın iç mekanıda çok kötü bence...Özellikle torpido ve ön panelle aynı malzemeden yapılmış kapı döşemeleri..Bir minibüs havası var gibi...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
To_death_corsa' Alıntı:
Hiç fiesta kullanmadım onun için yorum yapamam...Ama iç mekan meselesine gelince corsanın iç mekanıda çok kötü bence...Özellikle torpido ve ön panelle aynı malzemeden yapılmış kapı döşemeleri..Bir minibüs havası var gibi...

bende bizim Astra dan inipte eniştenin Corsa sına bindikten sonra aynı şeyleri söylüyorum sonra da kendi kendime bu kadar paraya bu kadar araba diyorum ama Corsa kendi sınıfındaki araçlara göre çok başarılı tok bi araba CDTİ ının kullanımı rahat insanı yormuyo bastığın zamanda gidiyo bunlara rağmende az yakınca tadından yenmiyo haliyle

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 senedir ford fiesta kullanıcısı olarak söylüyorum fiestadan uzak dursun. her türlü corsa derim. her hangi bi sorunu yok ama astra kullanıodum eskiden onunda bi sorunu yoktu hatta 2003 fiestaya 96 astrayı tercih ederim