Corsa mı fiesta mı??

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Makyajlı fiesta 3 kapının tasarımı bence çok hoş ama kalite ve diesel motorun yaptığı gürültü açısından corsa daha iyi ama ısı ve ses yalıtımı açısından fiesta kesinlikle daha iyi diyebilirim çünkü corsa acayip derecede ses ve soğuk alıyor kış günlerinde bir türlü ısınmıyor adamlar sadece corsac de tek kapı fitili koydukları için ses ve ısı oderecede kötü.Diğer bütün opel modellerinde çift kapı fitili vardır.

e_bayir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
navarch' Alıntı:
bu işin sırrını bize de öğretsene ya..

evet bencede bu işin sırrını öğretirsen memnun oluruz
bende 2005 corsa cdti njoy spor paketli var
şehir içinde normal kullnım bir depo ile 640-670 km felan yapıyor. ama ben gecen bır depo cok zorladım kendımı 780 km yaptı oda arabayı hıc zorlamadım 90 ı gecmedım

not ehir içi dedeiğime bkmayın cunku sadece hafta sonları kullanıyorum ve kullandıgım guzerghta trafık olmuyor 100 km felan yol yapıyorum.
:eek:

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2,5 senedir corsac 1,3 kullanıyorum karışık şehir içi artık yollar nerdeyse tem gibi full depo 700-750 civarı gidiyor 900 fln hikaye ..

ENDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa tabiki abicim

kickergls

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e_bayir' Alıntı:
evet bencede bu işin sırrını öğretirsen memnun oluruz
bende 2005 corsa cdti njoy spor paketli var
şehir içinde normal kullnım bir depo ile 640-670 km felan yapıyor. ama ben gecen bır depo cok zorladım kendımı 780 km yaptı oda arabayı hıc zorlamadım 90 ı gecmedım

not ehir içi dedeiğime bkmayın cunku sadece hafta sonları kullanıyorum ve kullandıgım guzerghta trafık olmuyor 100 km felan yol yapıyorum.
:eek:

walla sırrı yokki arabam.com dan baktım Corsa Cdti testine 45 lt lik benzin deposu na 917 km yol yaptık diyor

Şehir içi karışık kullanım aşırı yüklenme fln tahminimce 750 olur bu oran.

walla depoyu 90 a yada 100 e fulle mesi lazım bir arkadaşım kullanıyo CDTi oda çok memnundu.10ytl lik mazota 100-130 km yol gidiyorum diyor

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke fiesta almasaymış yaaa. neyse güle güle kullansın ne denirki başka