Corsa Sorun !

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dayımın corsada bir kaç gündür değişik bir sorun var. sorunmu değilmi anlayamadık ama neyse.
arabada gidişinde en ufak fark yok.
araba afedersiniz hayvan gibi gidiyor. ama 2750 3000 devir arası arıza lambası yakıyor gazı bırakınca sönüyor. bazen 2000 devirde bile yanıyor.
bilgisayara bağlattım 3 defa en ufak hata kodu yok.
gittiğim servis yok hocam birşey diyor. adamla teste çıktık yandı söndü ama bilgisayar yine hata vermedi.
videosunu çektim. başına gelen varmı böyle birşey. yoksa bizimi buldu ilk defa...

https://www.youtube.com/watch?v=-Mw9AlrVuNQ

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Videoyu izleyemedim ama araçta LPG varsa ondan oluyor bende de aynı oluyor. Birden yanıyordu gazı kesip hafif bir şekilde verince tekrar sönüyordu.

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oncelikle gecmis olsun , benim basima bole bi sorun simdilik gelmedi.. VIDEOyu acamadim baska siteye yonlediriyor ve acmiyor... Servise gittiginiz halde programda hata vermemeside cok ilginc , gorselde hata var sisteme yansimiyor.. Ilginc bi durum ,konuyla ilgili bilincli arkadaslarin yorumlarini bende merakla bekliyorum..:confused::confused:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu durumun genelde yakıtla alakalı olduğunu sanıyorum. Yada oksijen sensöründen kaynaklı bir durum olduğu düşüncesi var bende. Çünkü daha önce yazdım bu araçların yakıt konusunda bariz sıkıntıları var. Ülkemizde satılan yakıttı sevmedikleri ortada.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıtta ihtimaller dahilinde. araba 60 km uzakt şuanda benden. würth enjektör temizleyici attıracağım depoya 3 4 asıla asıla gel dedim dayıma bakalım düzelecekmi. birde insp4 uyarısı yanıyordu mazot filtresinde su var diye. onun etkisi varmı diyorum kimse birşey diyemedi arabaya...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu sorun yakıt kaynaklı değil ise bende opeli tanımamışım derim kendime :)