CoRsA TEAM

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca vites geçişlerin çokta kötü değik bence gayet iyi ama sardırmasan önlerdede 16 jantlar olmudan bide araca kat iptalinden sonra baya bi sıkıştırdıktan sonra bi kadran videosu beklerim senden bence farklı olur araca maşallah çok iyi değerleri

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende spoileri mat siyah düşünmeye başladım stopları boyadıktan sonra. Kendim spreyle mi boyasam napsam ki :)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaslar uzun zaman sonra yenı aldım aracıma bıraz görsellık yaptım ve sızlere sunuyorum masallah demeyı unutmayın lutfen :D

14032011048.jpg

stoplara karartma yaptım ve corsa cdtı yazıları cıkarttım gercekten hoş durdu :D plakalıgıda cıkarttım kenarlarını ovallestırdım kıbar bır gorunum oldu :D

14032011049.jpg

yandakı kucuk sınyal lambasını parklara bagladım baglamadan öncede stop boyasıyla kararttım sınek gözu gıbı duruyor ama super turuncu yanıyor :D

14032011050.jpg

burda da bıtmıs halı alan kucuk oldugundan fotoyuda dar acıdan cektım bırde sıslerı yaktım mıı fenalardaa :D

heee bırde arkadakı plaka ısıgınıda led yaptım ama telın flası patladıgı ıcın ılk resımde gözukmuyor işte şimdi birseye benzedi kanımca :D

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaslar uzun zaman sonra yenı aldım aracıma bıraz görsellık yaptım ve sızlere sunuyorum masallah demeyı unutmayın lutfen :D

14032011048.jpg

stoplara karartma yaptım ve corsa cdtı yazıları cıkarttım gercekten hoş durdu :D plakalıgıda cıkarttım kenarlarını ovallestırdım kıbar bır gorunum oldu :D

14032011049.jpg

yandakı kucuk sınyal lambasını parklara bagladım baglamadan öncede stop boyasıyla kararttım sınek gözu gıbı duruyor ama super turuncu yanıyor :D

14032011050.jpg

burda da bıtmıs halı alan kucuk oldugundan fotoyuda dar acıdan cektım bırde sıslerı yaktım mıı fenalardaa :D

heee bırde arkadakı plaka ısıgınıda led yaptım ama telın flası patladıgı ıcın ılk resımde gözukmuyor işte şimdi birseye benzedi kanımca :D

Güzel yavaştan operasyon başlamış :) Yan sinyalleri siz mi bağladınız yoksa bağlattınız mı. Bende pazar günü stopu boyadım ve sinyali de boyadım da biraz abartmışım ışık nerdeyse görünmüyor sinyallerde. Onu tekrardan sökeceğim :)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben boyamasını yaptım bızım kalfa takmasını yaptı :D dukkan tamırcı dukkanı olunca bırde babamın yerı olunca herseyı yapabılırım arabaya benden bekelyın :D evet yenı basladım arkadaslar cooooooook yakında jant boyama 2 numara fılm on stop karartma yada angelle degıstırme panjur ıptalı ve ıctekı orta konsolu parlak fıberle kaplama yavas yavas :D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spoiler isteyenler listesi
1. falcon_78

2. aksel
3. kara_büyü
4. ali ergün
5. cash
6. Mel-a-ku
7.

metin hafiften başlamışsın hai hayırlısı

spoiler ister misin sendee ???

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paralar peşin değil mi? Sonradan ben kredi kartıyla alacaktım böyle olursa alamam gibi muhabbetler çıkıpta vazgeçenler olmasın. Sebep olacak insanı da zor durumda bırakmayalım.