Corsa'can dan fotolar..

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D :D :D Arkadaş neyin peşindesin sen ya.

İlk başta şunu belirteyim orjinal yayların ölçüsü, olmaz. Bu kullandığımız spor yayların orjinal yayla arasındaki mesafedir o ölçü terimleri. ;)

Ayrıca spor yaylı bir araç orjinal yaylı bir araç gibi öyle arkaya birkaç kişi binince arka yere basmaz, esnekliği daha azdır, sürtme oturma gibi bir sıkıntımız yok evelallah. :D

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle yorumunuz için teşekkürler,

Jantlardan çok memnunum, çok hafif jantlar, ayrıca et değerleri Corsalara gayet uygun, 35mm Eibachler, 195/50/15 lastikleri ile, 4-5 kişi bindiğimiz zaman bile oldu, kesinlikle sürtme yapmadı.

cevap için teşekkür ederim.
benim aracımı belki görmüşsünüzdür forumda önceki sahibi bir iki konuda bahsetmiş araçtan.
ben aldığımda orjınal yayları kestirmiş ve ön lastiklere açı vermişti eski sahibi en ufak tümsekte yada kasiste sürtme yapıyordu araç. ben alır almaz 3,5 cm eıbach yayları taktırdım ve ön lastik açılarını düzellttirdim ve sürtmeyi baya bir azalttım ama sürtme hiç yokta diyemem. bende eğer yaza kadar satış işlemi olmazsa 16 jantları 15 e düşürüp sürtmeyi tamamen kesmek istiyorum. onun için spoon jant hakkında fikrini almak istedim.
tekrar teşekkürler.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevap için teşekkür ederim.
benim aracımı belki görmüşsünüzdür forumda önceki sahibi bir iki konuda bahsetmiş araçtan.
ben aldığımda orjınal yayları kestirmiş ve ön lastiklere açı vermişti eski sahibi en ufak tümsekte yada kasiste sürtme yapıyordu araç. ben alır almaz 3,5 cm eıbach yayları taktırdım ve ön lastik açılarını düzellttirdim ve sürtmeyi baya bir azalttım ama sürtme hiç yokta diyemem. bende eğer yaza kadar satış işlemi olmazsa 16 jantları 15 e düşürüp sürtmeyi tamamen kesmek istiyorum. onun için spoon jant hakkında fikrini almak istedim.
tekrar teşekkürler.

Avatarındaki aracı sanki gördüm daha önce, 6 kollu kavisli hafif ofsetli bi jantı ve ön tamponda amerikan parklar felan vardı yanlış hatırlamıyor isem. ?:rolleyes:

burak41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sade ve şık işte ne güzel, maşallah kardeşim, Allah kaza bela vermesin..

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu bir laf ettik sövmeyen kalmadı mübarek :D Tamam siz araçları yerden götürün ben uçuşa geçiş pozisyonunda giderim sorun değil :D Görende her gün 150 KM ile viraja giriyorsunuz sanacak

aliergun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hobbyrc.com
Abi maşallah arabana :) Arkadan daha iyi görünen bir fotoğraf varmı. Spoilerini beğendim ama bagaj kapağının üzerine yarım mı oturuyor merak ettim. Nerden temin edebilirim bilgi verme şansın varmı?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu bir laf ettik sövmeyen kalmadı mübarek :D Tamam siz araçları yerden götürün ben uçuşa geçiş pozisyonunda giderim sorun değil :D Görende her gün 150 KM ile viraja giriyorsunuz sanacak

Uğur 'bu forumdaki herkesin' sanal ortamda küfür edecek ve klavye başından atar yapacak kadar kalitesiz ve ezik olmadığını sende bende iyi biliyoruz değilmi? :rolleyes:

Gerek yok bu tür polemiklere, sakin olmak lazım. ;)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uğur 'bu forumdaki herkesin' sanal ortamda küfür edecek ve klavye başından atar yapacak kadar kalitesiz ve ezik olmadığını sende bende iyi biliyoruz değilmi? :rolleyes:

Gerek yok bu tür polemiklere, sakin olmak lazım. ;)

Biliyorum tabi abim bilmez olurmuyum :) Ben sadece araç alçaltma konusunda abartıya kaçan arkadaşlara bir anlam veremedim yoksa alçak arabayı bende severim ama bazıları resmen yerde oturur pozisyonda gidiyor arkadaş :D