corsamı astramı

• Konuyu başlatan bülent58
  • Başlangıç tarihi

CORSAMI YOKSA ASTRAMI

• 2007 CORSA 1.3 CDTI ENJOY+SPORT PAKETLİ 75 HP

Oy: 9 29.0%
  • 2007 ASTRA 1.3 CDTI ESSENTIA 90 HP

Oy: 22 71.0%

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kendi adıma corsa derim. Bir üst donanımda olması en büyük avantaj bence. Ayrıca bir çok kişi asranın iç hacmi ile corsanın ki arasında fark olmadığını söylüyor. Motorunda fark var mı yokmu bilmiyorum, ama enjoy paketten şaşma derim ben.

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Donanımlı bir Corsayı alırsan bir daha arkana bakmazsın.ama Essentia donanımlı bir araç alırsan sonra almadıgın özellikleri mumla arayabilirsin (spor jant, sis farı vs). Astra alıp bunları sonradan da taktırmak mumkun ama masraf, uğraşı ve orjinal bir arabaya elletmek gerekir.burada seçim senin.Tabi arabayı ne için kullanacağın da önemli.modlamak ve performans istiyorsan astra açık ara önde ama çok fazla uğraşmayacagım dersen yeni piyasaya çıkmış spor pakete sahip bir corsa sana daha uygun olur.Seçim senin ama bana sorarsan Spor paketli Corsa

modif. edecekse zaten spor janta gerek yok. sis farı benim içinde ciddi bir sorun ama ilerleyen zamanlarda taktırmayı istiyorum elbetteki çok büyük masraf ama abi sis farı içinde astra yerine corsa seçilmez.

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Donanımlı bir Corsayı alırsan bir daha arkana bakmazsın.ama Essentia donanımlı bir araç alırsan sonra almadıgın özellikleri mumla arayabilirsin (spor jant, sis farı vs). Astra alıp bunları sonradan da taktırmak mumkun ama masraf, uğraşı ve orjinal bir arabaya elletmek gerekir.burada seçim senin.Tabi arabayı ne için kullanacağın da önemli.modlamak ve performans istiyorsan astra açık ara önde ama çok fazla uğraşmayacagım dersen yeni piyasaya çıkmış spor pakete sahip bir corsa sana daha uygun olur.Seçim senin ama bana sorarsan Spor paketli Corsa

:alkis: :good:

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Donanımdaki farklar mp3 çalarlı direksiyondan kumandalı müzik sistemi Astrada yok.
Cmon'da hıza duyarlı elektro hidrolik direksiyon Astra'da elektro-hidrolik direksiyon var.
Astra'da IDS (interaktif sürüş sistemi) var fazladan.

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar cevaplarınız ve ankete göstermiş oldugunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim.ASTRA almaya karar verdim,cuz i bir fark ile 31200 corsa+sport 33700 ise astra essentia,çelik jant firması var benim hala oğlunda sis farı benim için önemli bir gereç değil,direksiyondan kumandalı mp3 olması benim için önemli değil,ben astra diyorum,ve bundan sonrada ASTRA'lıyım darısı sizlere olsun eyvallah

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence "corsa",astra essentia alıpda donanım,jant,sis,boya vb. şeylere kafamı takmam!

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en büyük corsa başka büyük yok. aslında astra da iyi ama ben ce corsa. çünkü o güzel.

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdiden hayırlı olsun.