Cosmo, Sport,NjoyPlus, Edition Modeller

kaptanmehmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sonuçta hepimizin arabası aynı marka model degilmidir? cosmo sport enjoy plus fark etmez sonuçta astra j degilmi gerek yok ufak defek özellik varkı dışında hiç bir şey yok hepmiz istedik ve aldık kimse bize zorla aldırmadı bu arabaları ben şahsen çok mutluyum bu arabayı aldıgım için ve keşke şunu alsaydım bunu alsaydım demedim hiç benim düşüncem bilgi paylaşımı yapalım güzel şeylerden konuşalım saygılar

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede sport'un jantları çok daha güzel duruyor ben aracı aldığımda gözlerime inanamamıştım , nasıl böyle jant takarlar cozmoya diye değişelim dedik olmadı. ayrııca cozmonun koltukları bana hiç rahat gelmiyor diri durmuyor koltuk akrabamda sport var koltukları tam bana göre daha sert ve daha rahat ediyorum ama yapacak birşey yok tabi.  012uhu

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cosmo modelinden orasından burasından şurasından  memnun olmayan arkadaşlar araçlarını sport donanımla yada enjoy  ile  değiştirebilir
dizel benzinli tartışması bitti şimdi de donanıma geldi astra J de son nokta COSMO dur daha ötesi yok işte  capo capo

konuya da gelecek olursak direksiyon gayet şık duruyor roccodaki direksiyona benzetmişler yada onlar buna benzetmiş artık neyse ney yaaaaaa..........

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde onu diyoruz işte cozmoya insan biraz daha özen gösterir hele o şöför tarafındaki koltuk derisinin koltuğun plastiğine sürtündüğünde çıkan ses çok vahim. ben aracımı çok seviyorum mesele bu değil zaten, bu arada cozmo donanımını balkan oto yüzünden mecburen aldım. kötümü harika tabiki donanım olarak çok iyi ama rahatsızlık duyduğumuz şeyleride söyleyebilelim. capo

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tenten77 link' Alıntı:

Cosmo direksiyonu bu. Sport direksiyonunun tutma (yan) kısmı perfore deri. Sport direksiyonunu şu resimde görebilirsiniz:
http://img710.imageshack.us/img710/4903/yeniastra10sport03ic.jpg

PS. Şu resimde daha net görünüyor Sport direksiyonu:
http://img267.imageshack.us/img267/6440/e19eb98db297432199dbe10.jpg

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tenten77 link' Alıntı:
Arkadaşlar editionuma deri direksiyon alacağım şimdi işin uzmanlarına soru:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-opel-insignia-astra-j-direksiyon-simidi-53829112/detay/

Bu ilandaki direksiyon sport, enjoy plus, cosmo donanımlarından hangisine aittir acaba?
Enjoy plus ve cosmo direksiyonu bu sportunki daha farkli

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
edition direksiyonu nasıl bişey ki. hız sabitleyici ve ses arttrma azaltma dügmeleri yok sadece degilmi. deri direksiyon vardır herhalde

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DERSİMLİ link' Alıntı:
bizde onu diyoruz işte cozmoya insan biraz daha özen gösterir hele o şöför tarafındaki koltuk derisinin koltuğun plastiğine sürtündüğünde çıkan ses çok vahim. ben aracımı çok seviyorum mesele bu değil zaten, bu arada cozmo donanımını balkan oto yüzünden mecburen aldım. kötümü harika tabiki donanım olarak çok iyi ama rahatsızlık duyduğumuz şeyleride söyleyebilelim. capo
acaba sadece sorun sizin araçta mı çünkü bazı arkadaşların araçlarında da arkadaki kapı içilerindeki DERİ olan kısım bile yoktu seninkinde de buna benzer bir sıkıntı olabilir