Cyclone Navigasyon Açılmıyor

hakko879

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2 gündür navigasyonum açılmıyor. Cyclone ekranda navi tuşuna basıyorum BEYAZ ekran geliyor ve orada takılı kalıyor açılmıyor. Regi yetkilisini aradım SD kart arızalandığını söyledi. Şöyle bir bir durum da var cylone ekranında Menü / Seçenekler/ Diğer sekmesinden SD kart içindeki dosyalara ulaşıyorum. Ayrıca Windows ekranındanda storaage card içine girebiliyorum.Resimde ki hatayı alıyorum.Sd kart arızalıysa İÇİNE GİRMEMEM gerekir . Bölgemde yetkili servis yok. Yardımcı olacak bilen arkadaşlar tavsiyenizi bekliyorum..
8x24.jpg

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Navigasyon Açılmıyor

belki söyle demek istemiştir sd carttaki dosyalarda bozulma olmuştur çevrenizde aynısını kullanan varsa kopyalayıp deneyebilirsiniz yahut garantideyse direkt onlar yapsın sonra kullanıcı hatası deyip cıkabilirler

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bencede once bi reset atmayi deneyin
Olmazsa zaten cihaz cokmustur servise gitmeniz gerekir.

hakko879

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar cihazı resetledim yine olmadı. Herşey çalışıyor Navi çalışmıyor. Beyaz ekranda takılı kalıyor. etrafta cyclone takılı araç yok. Benimde aklıma geldi ama yok. Dosyaları kopyalayıp bana mail atacak yardımsever yok mu acaba? Afyondayım. Opel servis var ama onlar Necvox takıyorlar.

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim de sd kart bozuldu alet görmüyor. Usb ye navi peogramını yükledim o şekilde kullanıyorum.

hakko879

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Revisör USB ye hangi naviyi yükledin birde nasıl yapılacağını anlatabilir misin?

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakko879

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar resimde görüldüğü gibi win arayüzünden storage card içine giriyorum. bütün dosyaları kopyaladım. 102.txt hatası veriyor. birde seçenekler kısmından sd kart içinde yüzlerce txt dosyası var bunlar normal mi?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakko879 link' Alıntı:
Arkadaşlar resimde görüldüğü gibi win arayüzünden storage card içine giriyorum. bütün dosyaları kopyaladım. 102.txt hatası veriyor. birde seçenekler kısmından sd kart içinde yüzlerce txt dosyası var bunlar normal mi?
cok sayida txt varsa cihaziniz muhtemelen gec aciliyordur yani virus var.
Cihazdaki D2280 klasorunu. Benim foruma ekledigim virussuz D 2280 klasoruyle degistirin.