Cyclone Navigasyon Güncelleme (Kendiniz Güncelleyebiliyorsunuz)

01astra01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Navigasyon Güncelleme (Kendiniz Güncelleyebiliyorsunuz)

arkadaslar dun ılk defa navıgasyonu test etme sansım oldu...ınanın mahvoldum...bılen bılır hatay yayladagının yollarını ve ben arabamla ılk defa gıttıgım ıcın yolları tam bılmedıgımden navıgasyonla gıdım dedım ama gıtmez olaydım...aracım 2012 model astra sport navıde 3 ay sonra taktırıldı...arkadas guncellıkten bır haber...benı eskı yollara soktu sureklı...ınanın nasıl canlı cıktım onu da bılmıyom o yollardan...yayladagın eskı yolunu bılen ne demek ıstedıgımı anlar...herneysee sızden rıcam cok acıl guncellemem lazım bu cıhazı ama belkı de bu gunceldır zaten bılmıyom..ama guncel halı buysaa at cope gıtsın o derece yanı...koskoca adananın ılcesını yazıyom onu bıle tam olarak gostermıyo,bıldıgım bır yold deneyeyım dedım 5 dk yolu 15 dk yoldan goturuyo ltf acıl yardım ne yapmam lazım hıcbısey bılmıyom tşk...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

01astra01 link' Alıntı:
arkadaslar dun ılk defa navıgasyonu test etme sansım oldu...ınanın mahvoldum...bılen bılır hatay yayladagının yollarını ve ben arabamla ılk defa gıttıgım ıcın yolları tam bılmedıgımden navıgasyonla gıdım dedım ama gıtmez olaydım...aracım 2012 model astra sport navıde 3 ay sonra taktırıldı...arkadas guncellıkten bır haber...benı eskı yollara soktu sureklı...ınanın nasıl canlı cıktım onu da bılmıyom o yollardan...yayladagın eskı yolunu bılen ne demek ıstedıgımı anlar...herneysee sızden rıcam cok acıl guncellemem lazım bu cıhazı ama belkı de bu gunceldır zaten bılmıyom..ama guncel halı buysaa at cope gıtsın o derece yanı...koskoca adananın ılcesını yazıyom onu bıle tam olarak gostermıyo,bıldıgım bır yold deneyeyım dedım 5 dk yolu 15 dk yoldan goturuyo ltf acıl yardım ne yapmam lazım hıcbısey bılmıyom tşk...
http://www.cyclone.com.tr/destek.asp?sno=1

Ustundeki program lisanslidir zaten siteden indirip guncelleyin

01astra01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tşk...bır deneyeyım tabı yapabılırsem...

01astra01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent bey dun oturup sıteyı dıdık dıdık ettım,daha oncekı konuları okudum vs ve ıgo prımoyu yuklemeye karar verdım...hakan beye ozelden ve actıgı konudan mesaj attım ama sanırım suan tatılde...verdıgı lınkten programı ındıremıyosunuz download hakkı bıtmıs sanırım...sızden rıcam kı anladıgım kadarıyla sız de hakan beyden almıssınız...bu programı bana ozelden atmanız...ınanın dunden bugune ınternette arastırdım ama ulasamıyom dosyalara,tşk kolay gelsın...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

01astra01 link' Alıntı:
bulent bey dun oturup sıteyı dıdık dıdık ettım,daha oncekı konuları okudum vs ve ıgo prımoyu yuklemeye karar verdım...hakan beye ozelden ve actıgı konudan mesaj attım ama sanırım suan tatılde...verdıgı lınkten programı ındıremıyosunuz download hakkı bıtmıs sanırım...sızden rıcam kı anladıgım kadarıyla sız de hakan beyden almıssınız...bu programı bana ozelden atmanız...ınanın dunden bugune ınternette arastırdım ama ulasamıyom dosyalara,tşk kolay gelsın...
MERHABA
cıhazın arayuzunu burdan ındırdıgınız updata dosyasıyla ulaşın    http://rapidshare.com/files/3894082660/Update.exe

primo uygulamasınıda özelden gonderdim gule gule kullanın..

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bülent Bey, rica etsem ban ada gönderebilir misiniz

01astra01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent bey sımdı gordum cok cok tşk indiriyom suan ama bısey merak edıyom 2 gundur kendımce ındırıyom bazı yerlerden bu programı ve en son noktay gelıyom ama navı cıhazımda dont panıc te sorun yok,gelgelelım ıgo da ıgo.exe bır turlu cıkmıyo kac yol denedım olmadı.bunda da bu sorunu yasarmıyım ya da nerde yanlıs yapıyom ltf yazar mısnız?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

01astra01 link' Alıntı:
bulent bey sımdı gordum cok cok tşk indiriyom suan ama bısey merak edıyom 2 gundur kendımce ındırıyom bazı yerlerden bu programı ve en son noktay gelıyom ama navı cıhazımda dont panıc te sorun yok,gelgelelım ıgo da ıgo.exe bır turlu cıkmıyo kac yol denedım olmadı.bunda da bu sorunu yasarmıyım ya da nerde yanlıs yapıyom ltf yazar mısnız?
Kendi cihazimdan kopyaladim problem olacagini sanmiyorum ben sorunsuz kullaniyorum.

efemuratt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar,

sizden ücretsiz harita güncelleme hakkında yardım isteyeceğim, kuzenim geçtiğimiz hata ikinci el bir İnsignia aldı ve üzerinde Cyclone cihaz mevcut. Aracın önceki sahibi cihazdaki SD kartı almış. Kuzenim ise başka bir SD kart almış kendine ve bir arkadaşından Ndrive nin navigasyonunu karta atıp kullanmaya başlamış. Yalnız kuzenim bu haritadan hiç memnun değil sürümü çok eski 2010. Ve 3D özelliği bile yok. Bugün sizin forumdaki konunuzu inceleyip videolarınızı izleyip güncellemek istedik haritayı fakat infonav sitesinde güncelleme yapmak için lisans numarası istedi, ama cihazda ne lisans numarası var ne Windows ekranına ulaşabildik. Windows ekranına geçiş yapmak için o Update.exe dosyası bile yok cihazın menüsünde. Yarın uzun yola çıkacak ve harita lazım kendisine. Ücretsiz güncellemesini nasıl yapabiliriz? Lütfen acil yardım edebilirseniz çok memnun olurum..

Cihazın lisans numarasına ulaşamadım nerden nasıl bakıldığını sizin açtığınız konularda okudum ancak uygulamaya geçtiğimde ne lisans numarasına erişebildim ne başka birşeye.. Navigasyon sürümü hakkında şöyle ilginç bir durum vardı ekranda, 999.999.99 diyordu sürüm güncellemesi için. Bu durum ne anlama geliyor acaba?

Size zahmet acil yardımcı olabilir misiniz .. Şimdiden ilginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ediyorum