Cyclone Txt oluşturma(yavaşlama) sorununa çözüm

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Txt oluşturma(yavaşlama) sorununa çözüm

eğer o çalışırsa en dolu ve güncel sürüm budur ama 500 mb civarı biraz geç iner
Link

mazlumas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam içindeki navigatör klasörünü silmedim dosyaları yüklerken de onu yüklemedim yani o exe dosyasını değiştirmedim sadece o sekilde kurdum yarın dursun bakalım bu sekilde insanllah sorun düzelmiştir o sekil yapınca calıstı hepsi bu arada navigasyon bugun 16.00 civarı takıldı fakat az da olsa ürettiği virüsler yavaslattı naviyi suanlık virüs üretmiyo gözüküyor ama o az olan yavaslık düzelmedi insallah daha da yavaslamaz hızlandırmanın bir yolu var mı yoksada bunada sükür üretmesin yeter :)

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mazlumas link' Alıntı:
Slm aynı sorunu ben de yasıyorum hatta ilk ben dile getirdim sanırım forumda bugün navigasyonumu değiştirdiler fakat aynı gün içinde binlerce dosya tekrar kopyalandı uzun süredir formada giremiyorum bugun tekrar girdim çözümü denedim hersey oldu ama navigasyonum calısmadı haritaya girmedi benim navigasyonum dont panic onun için olabilir mi ne yapmam gerekiyor dont panicte calısması için acil bilgi verirseniz sevinirim suan kucağımda pc elimde navi kalemi arabanın içinde oturuyorumda :) şimdiden teşekkürler

Navigasyon dosyaları sd kart içinde txt dosyalarını silerken navigasyon dosyasını yada onun ürettiği save klasörünü silmiş olabilirmisiniz? Birde o üretilen txt dosyaları virüsten kaynaklanmıyor.v1.34 te olmayan fakat servislerde yüklenen sürümde olan bir özellikten dolayı oluyor.Sd karttaki herşeyi silip D2280 klasörünü font klasörü hariç vermiş olduğum linkten indirip yeniden kopyalayın Sd karta da sn hakan beyin vermiş olduğu haritayı kopyallayıp navigasyon yolunuda gösterin sorun düzelecektir.Kolay gelsin

mazlumas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben navigasyon olarak dont panic kullanmak istiyorum dediğiniz gibi font klasorü hariç sildim diğerlerini değiştirdim navi calısmadı ben de eski dosyayı geri yükledim navi ve font klasorü hariç geriye herseyi tekrar sizin dosyadan kurdum virüs üretme problemi çözüldü yavaslamada durdu ilk gün ürettiği virüs biraz yavaslama yapmıstı o yavaslama duruyor fakat birde araba ilk calıstığında müzik kapanıyor mesela flashta calıyorsa kesiliyor bazen yolda da kesiliyor

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş

Benim navide dont panic ti bende duzeltmeye calisirken komple navi çöktü servise gittim tabi elwman bakti dosyalarin bazilari yok abi konsolu sokmem lazim dedi karti degistirdi icindede teleatlas yuklu olan navi yukledi eskiden araca binerken cyclone un acilmasi 2dakikayi buluyodu simdi 10 sn de aciliyo eski kartta virus varmis ondan boyle oluyomuss

mazlumas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ryanwilliams link' Alıntı:
Benim navide dont panic ti bende duzeltmeye calisirken komple navi çöktü servise gittim tabi elwman bakti dosyalarin bazilari yok abi konsolu sokmem lazim dedi karti degistirdi icindede teleatlas yuklu olan navi yukledi eskiden araca binerken cyclone un acilmasi 2dakikayi buluyodu simdi 10 sn de aciliyo eski kartta virus varmis ondan boyle oluyomuss
benim virüs sorunu çözüldü üretmiyo ama ilk gün ürettikleri kaldı :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mazlumas link' Alıntı:
benim virüs sorunu çözüldü üretmiyo ama ilk gün ürettikleri kaldı :)

aslında sn. hipokratım'ın dediği gibi bunlar virus değil sadece versiyon uyumu olmadığı
için hata raporu denilebilir
önceden kalan txt dosyalarını da silebilirsiniz aslında

myarbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar
Benim cihazda da aynı sorun vardı Dosyaları kopyaladım şu an bir sıkıntı gözükmüyor,
inşallah böyle devam eder, Çok teşekkür ederim Hipokratım kardeşim.

Kolaygelsin

myarbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba Hipokratım
Bende sizin gönderdiğiniz dosyayı aynen dediğiniz gibi kopyaladım faka OzOfO arkadaşımızın
sorunun aynısı var sadece navigasyonun bluetooth değil aracın  bluetooth da telefonla bağlantı kurmuyor,
dosya içerisindeki yapılan değişiklik neyse biz cihazın orjinal dosyasında bu değişikliği yapsak olmazmı ?
veyaz biz size orjinal dosyayı yollasak siz bizim için bu değişikliği yaparmısınız ?.

kolaygelsin

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Seçeneklerden versiyon bilgisini öğrenip paylaşır mısınız?