Debriyaj biraz yukardan kavrıyo

bulent77ankara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 Astra g alalı bir kaç ay oluyo debriyaj balatalarının durumunu aldıgım kişiden ögrenemedim(galerici)ama biraz yukarıdan kavrıyo.Bu balatalarının ve bilyalarının degişmesi gerektigi anlamınamı gelir yoksa yapabilecegim başka bi şey varmı.Usta degiştireyim memnun degilsen dedi....ama ben kararsızım yardım lütfen.

efe topdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracımında debriyajı yukardan kavrıyor, bindiğim opellerin hemen hepsi yukardan kavrıyordu bence kuruntu yapmaya gerek yok biterse değiştirirsiniz.

canbabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 Astra g alalı bir kaç ay oluyo debriyaj balatalarının durumunu aldıgım kişiden ögrenemedim(galerici)ama biraz yukarıdan kavrıyo.Bu balatalarının ve bilyalarının degişmesi gerektigi anlamınamı gelir yoksa yapabilecegim başka bi şey varmı.Usta degiştireyim memnun degilsen dedi....ama ben kararsızım yardım lütfen.
balatayı değişsen bile yukarda kavrıyor, kavrama ayarı otomatik, ayar yapılmıyor bizdede 2001 'i var usta öyle demişti.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence baskı balata bitmiş. ben aracı ilk aldığımda kavrama güzeldi ama şu an baskı balata bittiği yukarıda kavrıyor.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede vardı üstten kavrama.Baskı balata değiştim, neredeyse ayağımı çekmek üzereyken kavrıyordu.Usta uğraştı etti ama olmadı, otomatik kavramaymış.Volantı söktük yolladık Ankarada tanıdık bir ustaya.Şimdi normale yakın ama yinede cliolar gibi çok alttan kavramıyor.

bulent77ankara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aracı sıfır aldım hala yukardan kavrıyo...
iyide araba yokuşta bagırıyo sarsılıyo gören acemi zannediyo.Siz alışmışsınızdır belki ama ben daha yeni opelciyim.alışırız heralde....

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Bende şikayetçiydim yukarıdan kavramayı, usta otomatik bunlar dedi. Demekki opeller böyle

bulent77ankara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ASTRA G 80000 KM de servisin tavsiye ettigi balata degişim km kaç acaba?vakti gelmişmi?