Değişime, Gelişime Devam...

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Değişime, Gelişime Devam...

madmax50 link' Alıntı:
Direnç olmadan arıza ışığını engelleyecek bir yol buldum  :D Müsait zamanımda detaylı bir konu açarım ama bunun ticari amaç uğruna kopyalanmasını da istemiyorum.

Valla helal olsun mustafa bizim için asrın buluşu bu 14alkiss,çok hatırlı arkadaşların için ;Dözelden paylaşabilirsin

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok güzel olmuş arkadaşlar iyi günlerde kullanın ayrıca yeni bir şey icat ettiğiniz için sizi kutlarım 14alkiss 14alkiss
Bir fikir yürütecek olursam bu t20 lerin ikili bağlantı duylarını birbirine lehimleyip soketten farlar kapalı durumda gelen elektiriği bulup ampülü buraya bağlamakla mı oluyor acaba  032questn

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orhan, park sensörü eksik kalmış. Al sana masraf dancee  :)

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun arkadaşlar, güle güle kullanın. special_Yeah special_Yeah

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Kasım ևınar link' Alıntı:
Valla helal olsun mustafa bizim için asrın buluşu bu 14alkiss,çok hatırlı arkadaşların için ;Dözelden paylaşabilirsin

niko22 link' Alıntı:
ևok güzel olmuş arkadaşlar iyi günlerde kullanın ayrıca yeni bir şey icat ettiğiniz için sizi kutlarım 14alkiss 14alkiss
Bir fikir yürütecek olursam bu t20 lerin ikili bağlantı duylarını birbirine lehimleyip soketten farlar kapalı durumda gelen elektiriği bulup ampülü buraya bağlamakla mı oluyor acaba  032questn

ac@d link' Alıntı:
hayırlı olsun arkadaşlar, güle güle kullanın. special_Yeah special_Yeah

ևok sağolun :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

adRe J link' Alıntı:
Geri görüş kamerasi varya ona hic bulasmak istemiyorum kardeşim kamera olmasa sartti yoksa garaj sıkıntı

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/MYnO41.jpg[/img]

Bende de geri görüş kamerası var ama OPAL'den hediye olarak taktırmıştım faydasını da görüyorum açıkçası kardeşim :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Bende de geri görüş kamerası var ama OPAL'den hediye olarak taktırmıştım faydasını da görüyorum açıkçası kardeşim :)
Hediye falan vermediler bana kardesim 1 tane gunesligi zor aldim :) ama aracın o donemki fiyati pazarlikla 43 ken ben 41.500 e almistim fiyat uygun diye hiçbişey vermediler :)

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bravoo
            harika olmuş Orhan hocam, yakında slx astra olacak senin makina.. kahka536

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
bravoo
             harika olmuş Orhan hocam, yakında slx astra olacak senin makina.. kahka536
Babamin doğan sl araci varken 12 yaslarindaydim ilkokul 5 civariydi ercan abi doğan slx in o zamanlar göğüste teyibin biraz daha yukarda olan modeli vardi doğan slx ie diye geciyordu sanırım

O iç görünüme bayilirdim keske bizim arabada öyle olsaydı derdim onu hatirlattin bana anilarim depresti ercan abi :)

Kendi paramla aldigim 2. Aracim ve çok beğeniyorum ufak tefek şeyler ile zevkime göre uğraşıyorum en guzelide keyif aliyorum sizler gibi de kiymetli arkadaslar edindikce yardimlastikca dahada haz aliyorum :)