difüzör rengi yardım

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
arkadaşlar Irmscher ezgoz ve difüzör uygulaması icin sparişi verdim inşallah yakın zamanda uygulama tamamlanmış olacak yalnız aracım siyah oldugu icin difüzör komple siyah olursa bogar kanaatindeyim birde sizin fikirlerinizi almak istedim renk konusunda karar veremedim bu konuda uygulama sahibi olan mert kardeşimin yorumunu aldım kendisi koyu gri rengin daha güzel olacagını söyledi bende aynı fikirdeyim fakat şu renk daha güzel olur yada komple siyah bogmaz diyen arkadaşlar renk konusunda yardımlarınızı bekliyorum

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: difüzör rengi yardım

Emrah64 link' Alıntı:
arkadaşlar Irmscher ezgoz ve difüzör uygulaması icin sparişi verdim inşallah yakın zamanda uygulama tamamlanmış olacak yalnız aracım siyah oldugu icin difüzör komple siyah olursa bogar kanaatindeyim birde sizin fikirlerinizi almak istedim renk konusunda karar veremedim bu konuda uygulama sahibi olan mert kardeşimin yorumunu aldım kendisi koyu gri rengin daha güzel olacagını söyledi bende aynı fikirdeyim fakat şu renk daha güzel olur yada komple siyah bogmaz diyen arkadaşlar renk konusunda yardımlarınızı bekliyorum

+1 Koyu Gri cooll

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bencede aynen bu rengi yapin.. siyah yaparsaniz kendini tam gostermez bence.. bu renk on numara..bu arada hayirli olsun

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:

Kesinlikle  bravoo

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bencede gri,difüzör takildiktan sonra gri folyo uygulaması yapilabilir böylece beğenilmezse dönüşümüde kolay olur.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Kasım Çınar link' Alıntı:
Bencede gri,difüzör takildiktan sonra gri folyo uygulaması yapilabilir böylece beğenilmezse dönüşümüde kolay olur.
kasım abi cok iyi fikir ama folyo ne kadar uzun süre dayanabilir egzoz ısısindan kaynakli herhangi bir bozulma söz konusu olabilir mi

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt:

milannbaross link' Alıntı:
Bencede aynen bu rengi yapin.. siyah yaparsaniz kendini tam gostermez bence.. bu renk on numara..bu arada hayirli olsun
thnxx

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Emrah64 link' Alıntı:
kasım abi cok iyi fikir ama folyo ne kadar uzun süre dayanabilir egzoz ısısindan kaynakli herhangi bir bozulma söz konusu olabilir mi

Emrah folyo ısıya dayanıyor merak etme :) Ben çocukların okul faaliyetlerinde folya kapladığım kartonun üzerine yani folyo üzerine sıcak silikonla birşeyler yapıştırdım hiç birşey olmadı. Egzosda orayı sıcak silikon kadar ısıtmaz herhalde  :)

Siyah araba da siyah aksesuar hiç kendini göstermiyor mutlaka farklı renk kullanmalısın. Grinin tonları olabilir. Ben olsam daha farklı renk yapardım gri ve siyahın yeri değişmiş olarak. PShopta birkaç örnek vereyim, aceleyle bukadar oldu :)

Böyle;

vzlPzr.jpg

Yada böyle: Ben kırmızıyı seviyorum :)

Ry4DEn.jpg

Yada böyle;

LPXDoa.jpg

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben siyah derim.
Aracın hiçbir yerinde o renk yok bence çok sırıtacaktır. Mert in aracı gri zaten onda çok güzel durabilir ama siyahda durmayacaktır.
Nacizane fikrim budur.  Kasım bey iyi bir fikir sunmuş folyo ile gri yapılabilir.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

HasanM link' Alıntı:
Emrah folyo ısıya dayanıyor merak etme :) Ben çocukların okul faaliyetlerinde folya kapladığım kartonun üzerine yani folyo üzerine sıcak silikonla birşeyler yapıştırdım hiç birşey olmadı. Egzosda orayı sıcak silikon kadar ısıtmaz herhalde  :)

Siyah araba da siyah aksesuar hiç kendini göstermiyor mutlaka farklı renk kullanmalısın. Grinin tonları olabilir. Ben olsam daha farklı renk yapardım gri ve siyahın yeri değişmiş olarak. PShopta birkaç örnek vereyim, aceleyle bukadar oldu :)

Böyle;

vzlPzr.jpg

Yada böyle: Ben kırmızıyı seviyorum :)

Ry4DEn.jpg

Yada böyle;

LPXDoa.jpg
abi o zaman boya olayina girmeyeyim direkt folyo kaplatayim hem arada degisiklikte yapmis olurum valla su abi yaratici fikirlerine hayranim gercekten guzel gorunuyor ama canli nasil durur denemek lazim abi tam karar verdim dedim ve kafam yine karisti  :)