difüzör rengi yardım

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: difüzör rengi yardım

Ben siyah derim.
Aracın hiçbir yerinde o renk yok bence çok sırıtacaktır. Mert in aracı gri zaten onda çok güzel durabilir ama siyahda durmayacaktır.
Nacizane fikrim budur.  Kasım bey iyi bir fikir sunmuş folyo ile gri yapılabilir.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Emrah64 link' Alıntı:
abi o zaman boya olayina girmeyeyim direkt folyo kaplatayim hem arada degisiklikte yapmis olurum valla su abi yaratici fikirlerine hayranim gercekten guzel gorunuyor ama canli nasil durur denemek lazim abi tam karar verdim dedim ve kafam yine karisti  :)
Tabiki folyo kullanabilirsin, hemde canın sıkıldı rengi değiştir sorun olmaz. :) Değişiklik güzeldir, senin paylaştığın renk zaten birçük kişi de var, ben olsam en kötü gri ile siyahın yerlerini değiştirirdim kesinlikle. Siyahla kırmızı zıt renkler ama birbirine yakışan renkler :) Zevk senin kendini hangi renk ile daha mutlu hissedeceksen o rengi seç, araç senin zevk senin :) Bizimkiler sadece fikir :)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ylc link' Alıntı:
Ben siyah derim.
Aracın hiçbir yerinde o renk yok bence çok sırıtacaktır. Mert in aracı gri zaten onda çok güzel durabilir ama siyahda durmayacaktır.
Nacizane fikrim budur.  Kasım bey iyi bir fikir sunmuş folyo ile gri yapılabilir.
abi komple siyah mi yoksa ilk fotodaki gibi gri siyah mi

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

HasanM link' Alıntı:
Tabiki folyo kullanabilirsin, hemde canın sıkıldı rengi değiştir sorun olmaz. :) Değişiklik güzeldir, senin paylaştığın renk zaten birçük kişi de var, ben olsam en kötü gri ile siyahın yerlerini değiştirirdim kesinlikle. Siyahla kırmızı zıt renkler ama birbirine yakışan renkler :) Zevk senin kendini hangi renk ile daha mutlu hissedeceksen o rengi seç, araç senin zevk senin :) Bizimkiler sadece fikir :)
hasan abi o zaman ben difüzörü hic boyatmayayim her iki rengide folyo yaptirsam olurmu acaba yapabilirler mi

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Emrah64 link' Alıntı:
hasan abi o zaman ben difüzörü hic boyatmayayim her iki rengide folyo yaptirsam olurmu acaba yapabilirler mi
Bence ilk olarak istediğin renge boyat daha sonra farklı olarak folyo kaplatabilirsin. Boyanın üzerine folya daha sağlıklı yapışıyor :)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

HasanM link' Alıntı:
Bence ilk olarak istediğin renge boyat daha sonra farklı olarak folyo kaplatabilirsin. Boyanın üzerine folya daha sağlıklı yapışıyor :)
o zaman ilk resimdeki gibi yaptirayim sonra oynama yaparim

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kardeşim parçaların ikisinide siteye ekleyebilirsen hatta araç üzerinde daha iyi yorum yapılabilir diye düşünüyorum.
Telefondan girdiğim için başka şekilde göremiyorum.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ylc link' Alıntı:
Kardeşim parçaların ikisinide siteye ekleyebilirsen hatta araç üzerinde daha iyi yorum yapılabilir diye düşünüyorum.
Telefondan girdiğim için başka şekilde göremiyorum.
abi ürünler henüz gelmedi

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

boyatmaktan ziyade folyo öneririm  okkk