Dikkat ! Otoyol Polisleri İş Başında

oguz_bio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsim vermeyeyim, geçen dönemin bakanlarından bir milletvekilimiz protokolüyle birlikte Ankara' dan yola çıkıyor ve 3-3,5 saat sürede Aydın Kuşadası' nda kahvaltısına başlıyor.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
hehehe en sonunda plakasız gezmeye başlıcam o olucak ne çevirme derdi olur ne ceza yakalarsa bağlasın :D

uk7681

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ehlıyetsz yakalandıgımda mahmutbey gıselerdekı karakola gttım orada bı memur sureklı arabaların plakasını yakalayıp bsyler yazıodu :) sanırım radar falandı dıkkat edın bence bu esenyurt bahcesehır arası bırde telefonla konusanları durduruolar yanımda benden baska bırı vardı hem telefonla konusuo hem elı alcıda hemde ehlıyetı yoktu 2 ay once oldu bu olay :D

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başladığı ilk gün sincan dan sitelere giderken otobanda 150 ile geçtim caddy le önlerinden. az ilerisinde çevirme vardı.ceza bekliyorum hala:(

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de haftasonu İstanbul a gidip geldim, hızı 120-130 arası tuttum, gerçi, radar göremedim ama gece saatlerinde gitmeme rağmen (gece 11-12 arası) çok sayıda ekip otosu vardı ve genelde kamyon-tır gibi araçları durdurup bayaa bi ceza yazdılar

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de haftasonu İstanbul a gidip geldim, hızı 120-130 arası tuttum, gerçi, radar göremedim ama gece saatlerinde gitmeme rağmen (gece 11-12 arası) çok sayıda ekip otosu vardı ve genelde kamyon-tır gibi araçları durdurup bayaa bi ceza yazdılar

Gece radar uygulaması olduğunu zannetmiyorum, yalnış biliyorsam biri açıklasın.
Gündüz içinde, havaların aşırı sıcak olduğunu düşünürsek, özellikle sabah 8-11 ve öğleden sonra daha dikkatli olmakta fayda var.

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi fikir benim gibi saat 08:00-08:30 gibi makas atan biri olarak daha dikkatli gitmek lazım.
istikamet 500 evler-tem-izmit ankara otobanı-küçük bakkalköy çıkışı gişelere gelmeden.