Dikkatsizlik Sonucu Sürtme

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dikkatsizlik Sonucu Sürtme

geçmiş olsun autoking bu konuda prof bence de önce oraya danışın 

brkprcn61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Autoking için olumlu şeyler duymak sevindirici. Pasta ile bir üzerinden geçeceğim. Eğer boya kalkmamışsa zaten boyasız göçükleri gideren bir işlemleri var. Onu yaptıracağım. Eğer boya kalmışsa da dediğiniz gibi açıkça yapılacak işlemi soacağım ve kesinlikle sadece o bölgenin boyanmasını söyleyeceğim. Birde sıra olayı varmış. 1 ay sonrasına sıra veriyorlarmış. Yakın zamanda işi düşen oldu mu acaba?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

brkprcn61 link' Alıntı:
Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Autoking için olumlu şeyler duymak sevindirici. Pasta ile bir üzerinden geçeceğim. Eğer boya kalkmamışsa zaten boyasız göçükleri gideren bir işlemleri var. Onu yaptıracağım. Eğer boya kalmışsa da dediğiniz gibi açıkça yapılacak işlemi soacağım ve kesinlikle sadece o bölgenin boyanmasını söyleyeceğim. Birde sıra olayı varmış. 1 ay sonrasına sıra veriyorlarmış. Yakın zamanda işi düşen oldu mu acaba?
bana 1 hafta sonraya gün vermişlerdi.o kadar sıra olacagını sanmıyorum

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer boya kalkmadıysa aynı bölgede benimde sizinkinden daha ufak bir göçük olmuştu tam kıvrımda autoking düzeltemeyiz boyasız dedi astar falan atıp boyamak gerekir burayı dedi ve boyamak içinde baya bi bölge gösterdiler ben aynı yeri maslak sanayide bir yere boyasız göçük düzeltme işlemi yaptırarak ilk hali gibi yaptırdım çokda memnun kaldım sizede tavsiye ederim

brkprcn61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu cumartesi Autoking'e gittim. O bölgeye çektirme yapacaklarını ve bunu yaparken de boya zarar göreceği için o kısmı boyayacaklarını söylediler. ֖zellikle sordum sadece o kısım mı diye? Evet dedi. Ama adamların davranışı beni hiç tatmin etmedi. Nasılsa bedava yapıyoruz diye başından savar gibi davrandılar. Zaten 1 ay sonrasına gün verdiler. Yani adam resmen gelme diyor. Ama illa geleceksende 1 ay sonra gel yaparız iste bişeler diyor. Hiç içime sinmedi. O adamlara aracımı  bırakmam. Hiç olmadı, iyi bir usta bulup gözümün önünde yapsın isterim. Bir müddet bu şekilde kullanacağım. Autoking'e ancak belli bir yaşa gelmiş, kötü işçilik de çıkarsalar ziyanı yok denecek düzeyde araç bırakılır bence. Yoksa bunların ipiyle kuyuya inilmez. Adamın ne yapacağı belli değil çünkü.

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle geçmiş olsun, benim de eşim apartmanın garajından çıkarken kolona çizdirmişti 10 cm kadar, çizik derin, serviste lokal boya yapılacağı söylendi, ben de sanayide bir boyacıya gittim küçük bir fırça ile rutuş yaptı usta para da almadı.. ilk bakıma kadar idare eder belki de öyle bırakmayı düşünüyorum, araba boyalı demek istemiyorum.