Dikkatsizlik...

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dikkatsizlik...

Bencede değiştirin.Parça eklemenin sağlam olacağını sanmıyorum.Geçmiş olsun.

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alınan parça nasıl ücretsiz takılır ? böyle bir şey yok .. işçilik ayrıdır vede heryer alır.. sadece fazla şişirmesinler faturayı.. aslında herşeye exper karar veriyor , bu esnada orda olursanız yapılacak işlemleri ve çıkacak fiyatı öğrenmiş olursunuz..

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arada çok geçmiş olsun..

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Çok geçmiş olsun. Malesef olabiliyor böyle ufak kazalar. Nazar vardır, çıkmıştır. Eminim üzülmüşsünüzdür ama çok da takmayın derim. Arkadaşların dediği gibi kasko neden var? Bu tarz durumlar için.

Allah büyüğünden korusun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eski aracimda ayni duruma benzer birşey yaşadım arka tamponda

Kasko exper yolladi1300 TL dendi işçilik konusulmadi ve 1050 TL tramer kaydina işlem yapılmıştı Citroën servisi tarafından exper yollandiginda konusma firsatim olmuştu

Biliyorsunuz ki hava yastiklari acilmamis basit bir tampon hasarlı araci bile pert kaydina alanlarda ayni exper :) Biraz huyuna gitmek birazda tanıdık vasıtası her şeyi yaptırır.

Bunun birçok örneği sahibinden sitesinde mevcut fazlası ile sisirmek de var indirmekte

Servisin camurluk değişecek dedigi bir tanidigimin aracida pert kaydina alindi ne Şase de ne baska yerde hasar yokken imkansiz değil hiçbirsey

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

meta link' Alıntı:
ilginize tesekkur ederim.Benim ilk kazam ve ilk defa kaskodan işlem yapacağım.
Şişirmemesi için nasıl müdahale edebilirim.Parça fiyatları işçilik vs. hepsi standart değil mi_?

Normal şartlarda tampon diyelim 1000 işçilik 500 total 1500 yansır kaskoya. Ancak maalesef gerek servis gerek exper tabi özellikle servis para fazla götürmek için nede olsa sizden çıkmayacak diye şişiriyor fiyatı. Sizin yapıcağınız exper ile konuşmak ve fiyat durumunu öğrenmek fazla çıkmaması açısından.

SOY1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oncelikle gecmis olsun.

Sorunuzun cevabina gelirsek,ben auto king de yaptirmanizi ve nakit olarak odemenizi tavsiye ederim. Neden derseniz,serviste komple tampon degisimi yapilacak boyasi montaji isciligi belki bi kac ek masrafi ile cok rahat 1.000 TL bulur.

Aracinizin bosu bosuna hasar kaydi olmasina gerek yok. Ben bunun gibi konularda cok pismanlik yasadim acikcasi...

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynısı benim başıma geldi sakın ilk kazanız olduğunu ve bilmediğinizi belli etmeyin ekspertiz iyi götürüyor bu işten.

Eski cliomla kaza yaptık basit bir kazaydı.Sadece arka kapının değişmesi gerekiyordu.Şeref yoksunları hasarı şişirdikçe şişirmiş hatta sağlam olan nokta çizik olmayan ön kapıyı bile boyamış.Sonuçta 1900 lira hasar kaydı çıkarmışlar.Daha sonra renaultun yetkili servisi 600 tl dedi ama iş işten geçmişti.Araca 1900 lira hasar kaydını yapıştırdılar kaskom da 2 seviye düştü.

Bu konuda çok hassas olun.geçmiş olsun.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun. Kaskodan sorun çıkmaz. Fiyat konusunda da yapabileceğiniz bişey yok tramer kaydına girer.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi