Direksiyon Simidini Degistirmiyorlar ?

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Direksiyon Simidini Degistirmiyorlar ?

matrix33 link' Alıntı:
Hocam ben aracım 15 aylık iken direksiyondaki soyulmalar için opise başvurdum. Fotoğraflarını çekip almanyaya gönderdiler. Bir kaç saat içerisinde onay, 1 hafta sonrada almanyadan direksiyonum geldi. Seninki ek garantiye girmiyordur.Saçma ama gerçek.
hocam haklısınız ek garantiye girmiyor ama aracı satarken Reis 3 yıl aracınız garantili diyip sonrada yok garanti ekstra karşılamıyor demeleri zoruma gidiyor, diyorum müşteri memnuniyeti diye bir şey yokmu sizde tık yok adamlarda güzelim arabamdan soğuttular ya

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenko link' Alıntı:
Desenize,sıfır elde var sıfır....
yok hocam elde sıfır yok; elde arabadan soğumuş sinir küpü opel kullanıcı var, fiatta arkadaş çalışıyor sizde olsa ne olur dedim değiştirmeyiz ama taşlama yapıyoruz deforme olan yerleri dedi 

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OPAL'ı deneyin.

Hiç ikiletmeden:
Kendi arabamın: ön sağ ve sol full iç kapı döşemelerini kapı içi tutamaçlarında oluşan deformasyondan nedeniyle değiştirdiler.
Basınçlı suyun neden olduğu ön kaputun plastik kısmındaki deformasyondan dolayı plastik kısımlarını değiştirdiler.

Nişanlımın da soğutma suyu haznesini değiştirdiler.

Erdal Bey ile görüşmeye çalışın,

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
OPAL'ı deneyin.

Hiç ikiletmeden:
Kendi arabamın: ön sağ ve sol full iç kapı döşemelerini kapı içi tutamaçlarında oluşan deformasyondan nedeniyle değiştirdiler.
Basınçlı suyun neden olduğu ön kaputun plastik kısmındaki deformasyondan dolayı plastik kısımlarını değiştirdiler.

Nişanlımın da soğutma suyu haznesini değiştirdiler.

Erdal Bey ile görüşmeye çalışın,
hocam sizin garantisi varmiydi birde erdal bey kim kime sorayim yani erdal beyi

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomreader2010 link' Alıntı:
hocam sizin garantisi varmiydi birde erdal bey kim kime sorayim yani erdal beyi

Evet 2 aracın da garantisi vardı. Normalde kullanıcı hatası diyip değiştirmeyebilirlerdi iç kapı döşemelerini.

Servis danışmanı Erdal Bey. Hatta benim yönlendirdiğimi de söyleyebilirsiniz, hatırlayacağını düşünüyorum çok kez telefonlaşmıştık görüşmüştük ama gene de belli olmaz deneyin şansınızı :)

DT 6581 Ömür Bey yönlendirdi, iç kapı döşemelerini garantiden değiştirmişsiniz çok yardımcı olmuşsunuz ona. Bana yardımcı olacağınızı söyledi derseniz hatırlayabilir üzerinden anca 1 ay geçti.

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opalı deneyin derim kız arkadasmn aracta tazyikli sudan ön plastkler deforme olmustu götürdm gösterdm mail atalm size dönerz dediler, 2 hafta sonra gttm onay maili gelms hemen degstrdler

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bayramdan sonra opaldayim o zaman arkadaslar merkez ret verdi tekrar basvuruda kabul etmezler ama denemek lazim