Dizelci Tüm Üyelerimize !!!!

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgi için teşekkürler fakat yanlış anlama ama 200km hız corsa c ile biraz hayali geldi bana, özellikle de eğimsiz yolda.. aracında chip varmı, 200km hızda araç kaç devir çeviriyordu?

N

nihatcankoc

Bilgi Girilmemiş
Bizim megenda 160 yukarı gecmiyor aynı megan ile 180 190 yapanları biliyorum belkide bizimkide kurum bağlamış olabilir.Biz mazot filtresinden şüpheleniyorduk baktırmakda fayda var
Bilgi için teşekkürler

CorsaBursa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgi için teşekkürler fakat yanlış anlama ama 200km hız corsa c ile biraz hayali geldi bana, özellikle de eğimsiz yolda.. aracında chip varmı, 200km hızda araç kaç devir çeviriyordu?

5300 çeviriyodu! viteslerde gazı iyi doldurup zamanında bitirirsen, birde emme manifoldun hava filtren yeniyse, enjektörlerin sorunsuzsa sende dene.
chip yok sadece intercoolerda iyileştirme var.
HAYALİ DEĞİL YANİ!

CorsaBursa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bi gün bursaya geldiğinde otur sağ koltuğa birlikte deneyelim !

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deneriz tabi ne demek, haftasonu yalovadayım zaten yanyana basarız gerekirse.. intercooler da ne değişiklik yaptın, maliyeti ne oldu? sıcak havalarda can sıkıcı olabiliyor bu araç, intercoolerı büyütmek şart

CorsaBursa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalovaya geldiğinde görüşelim öyleyse.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Std corsa c 1.3 cdti 4400 devirden sonra yol duz olsa dahi biter.Tork ve bg egrisine bakin anlarsiniz.Devir var ama arac gitmiyor.Cok saglam bir rampa varsa belki 5000 devir cevirirsiniz oda duz yola gectiginiz an geri duser.