Dokunmatik Resim Çerçevesi Hakkında

skyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu digital cercevelerde buluna dokunmatik ozelliği nasıl acaba ustunde kit mi var ucuz yollu cerceveler var alsak soksek yada ekranını kullanabilirmiyiz komple yada dokunamtik kitini :)) aklıam geldi nette kit ararken:)

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu digital cercevelerde buluna dokunmatik ozelliği nasıl acaba ustunde kit mi var ucuz yollu cerceveler var alsak soksek yada ekranını kullanabilirmiyiz komple yada dokunamtik kitini :)) aklıam geldi nette kit ararken:)

Eger windows yada kullandigin diger isletim sistemi hangisi ise ona uygun surucuyu bulduktan sonra kullanirsin tabii. Olay driver da bitiyo yani.

skyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşk ederim ilgin için ama bu cerevelerin yapısı nasıl bilgim yok sonucta dokunmatk ozellikli bi cerceve uygun aca baglantı sekli nasıl bunu ogrenmek lazım dokunmatik nasıl laptopba baglanılacak sekildemi dir ki

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşk ederim ilgin için ama bu cerevelerin yapısı nasıl bilgim yok sonucta dokunmatk ozellikli bi cerceve uygun aca baglantı sekli nasıl bunu ogrenmek lazım dokunmatik nasıl laptopba baglanılacak sekildemi dir ki

Valla genelde usb yada RS232 ara yuzu kullaniliyor ancak bende bilemiyorum resim cercevesi icin ne kullanilir.

skyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kime sorabiliriz acaba bu cercevelerin iç yapısını kim bilir cerceveyi aldıgımızda sokup vga girşi yapılabilirmi içindeki ekran lcd mi ne bilim :) hep soru cıkıyor

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kime sorabiliriz acaba bu cercevelerin iç yapısını kim bilir cerceveyi aldıgımızda sokup vga girşi yapılabilirmi içindeki ekran lcd mi ne bilim :) hep soru cıkıyor

Simdi bu islem degisik bazi ekranlar var RGB destekler, kimisi VGA destekler her ikisinide bir birine cevirir kullanirsin ama masraf artar. Mesala bizim CID ler sadece RGB gosteriyor bende arada cevirici kullaniyorum. Sen bence ugrasma al bir VGA destekli ekran, tak fisi bitir, sonucta Laptop baglayacaksin, ustunede Tauch Panel koydun mu on numara olur. Ben bu sekilde kullaniyorum laptop u arabamda.

skyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu cid ekranın oraya 7 inc mi 8 inc mi uyar acamadıgım için arka tarafın ne kadar geniş bilmiyorum ayrıca eski bi laptop vardı baska 10.1 inc ekran var o sıgmaz sanırım cid ekranın oraya bu arada cid ekranının baglantısı kabloylamı film ilemi cidide ısıgın ordaki yere koyacagımda

skyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Simdi bu islem degisik bazi ekranlar var RGB destekler, kimisi VGA destekler her ikisinide bir birine cevirir kullanirsin ama masraf artar. Mesala bizim CID ler sadece RGB gosteriyor bende arada cevirici kullaniyorum. Sen bence ugrasma al bir VGA destekli ekran, tak fisi bitir, sonucta Laptop baglayacaksin, ustunede Tauch Panel koydun mu on numara olur. Ben bu sekilde kullaniyorum laptop u arabamda.

peki laptobu nasıl besliyorsun bendeki 19v 6.3 amper 220 converter mi kullanıyosun ben secim zamanaı secim arabalarına koydurmustuk anfiler için hep sıkıntı yasadık aku ile ilgili artı aracta 220 istemem ::d

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CID ekran 6.5 inch daha buyugu oraya sigmaz bence. bende kullandigim laptop yani ASUS icin ozel arac kiti var takiyorum cakmakliga oradan devam yani.

skyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz daha dipte olsa 8.4 veya 7 sığar sanırım ben dipten deilde goguse sıfır yada azcık içerden dusndum capraz 22cm geliyor 8.4 de sıgar sanırım oraya