Dokunmatik Resim Çerçevesi Hakkında

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz daha dipte olsa 8.4 veya 7 sığar sanırım ben dipten deilde goguse sıfır yada azcık içerden dusndum capraz 22cm geliyor 8.4 de sıgar sanırım oraya

O sekilde fiber uygulamasi ile 8 inch uzerine cikarsin cok rahat. Bu arada aldigin parcalarin fiyatlarini yazarsan maliyet tablosunu bir karsilastiririz, ileride yapacak arkadaslara faydasi olur.

Toplam yaklasik 1300 TL ye yakin bir sey yapiyor.:D

Navigasyonu ve CD70 i bu sistemden ayri tutuyorum cunku onlarin bu sistemle alakasi yok.

Son düzenleme:

skyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bunları almayacagım ama alacagım parcalar
8inc lcd arkadasımda var :)
Tocuh kit 130 Artı kdv Dolar
laptobum var vga-to s-video cevirici
Gerekli kablolar
ilerde gps falan filan koyarım

benim sorma istediğim svideo ceviric ile normal svideo girişli lcd ile goruntu sıkıntı yasarmıyım

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bunları almayacagım ama alacagım parcalar
8inc lcd arkadasımda var :)
Tocuh kit 130 Artı kdv Dolar
laptobum var vga-to s-video cevirici
Gerekli kablolar
ilerde gps falan filan koyarım

benim sorma istediğim svideo ceviric ile normal svideo girişli lcd ile goruntu sıkıntı yasarmıyım

Ok. Her ikiside s-Video ise problem olmaz. VGA dan S-video mu yapacaksin Bende vga to RGB kullaniyorum hic bir problem olmuyor. Merak etme. Sadece cozunurlugu max. tut. Yani ekranda paraya kiy yoksa ekranda bir sey goremezsin zor olur kalite dusuk olur.

Bu arada fiberci falan arastirmadin mi fiyat yokmu bunlar icin.

skyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vga dan s-video bu sarı renkte olan şimdilik ucuz yollu bişe yapacagım 8 incle 800*600 destekliyor 7 ler 800*468 destekliyor o yzuden 8.4 kullanmak istiorum turkyede ucuz yollu kit bulabileceğim biyer varmı bildiğin ebyadan filan bekleyeme 1 -2 hafta huyum kurusn bişe oalcaksa hemen oalcak :D

rain%20vga%20to%201rca.jpg

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vga dan s-video bu sarı renkte olan şimdilik ucuz yollu bişe yapacagım 8 incle 800*600 destekliyor 7 ler 800*468 destekliyor o yzuden 8.4 kullanmak istiorum turkyede ucuz yollu kit bulabileceğim biyer varmı bildiğin ebyadan filan bekleyeme 1 -2 hafta huyum kurusn bişe oalcaksa hemen oalcak :D

rain%20vga%20to%201rca.jpg

KIT olayinda hic bilemiyorum ben cin falan calistim yaw.:D:D Ama bende arastirayim bir bakayim. Standart boyutlar icin TR de rahat bulursun gibi geliyor. Bakalim bir.

skyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu ekran sokup ekran oalrak kullacagım ustune 7 inc kit takacagım ekran olayını boyle cozemde dediğim gibi vga dan -svideo donusunce goruntu nasıl olur gerce centerfuse kullabacagız onda sıkıntı olmaz sanırım da masautu simgeleri yazıları nasıl olur

YE_707B_By.jpg

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bnede onu diyorum iste yuksek cozunurluklu bir ekran kullancan yoksa yazilar zor okunur. En az bir 1024 e cikican. Full HD olmasin ama kaliteli bir sey olmasi lazim masa ustu yazilarini okuman icin. FIlmler vs de problem olmaz. Bende problem yok ben memnunum ben 1024 cozunurluge cikabiliyorum.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Markasi Toshiba 6.5" CID iste.

skyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa sole yapalım ozaman ne kaybederim o sekilde yapayım bunla kullanayım daha ilerde iiyibi ekran alırım şimdilik maliyet az olsun azagıdaki cozunurluk nasıl
Boyut : 8"
LCD Panel : TFT LCD panel
Çözünürlük : 1440 (Y) x 468 (D)