Double Up Faydalımı ?

AseSiNo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Double up kullanıp faydasını gören varmı ? Ben kullandım hararet arttı gibi.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım,ben sorduğun konunun benzerini geçenlerde açmıştım;oradan da takip edebilirsin ...(Motor Yağı Katkısı - Teknik Servis Bölümünde :good: )

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yazıyım da içimde kalmasın po nun motor yağı katkısını kullandım pek bi fayda görmedik acıkcası ama bi kere şahit oldum servis çalışmadı adam motora double up koydu çalıştı :eek: :eek: :eek: :eek:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski ve lpg li araçlarda kullanılabilir her halde

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
bu arada lpg kullananlara bu sözüm: geçen double-up ın LPG için olan katkısı çıkmış kutunun üstünde LPG li araçlar için özel yazıyor...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
volkanx' Alıntı:
bu arada lpg kullananlara bu sözüm: geçen double-up ın LPG için olan katkısı çıkmış kutunun üstünde LPG li araçlar için özel yazıyor...
Ben sormuştum onu ama kalın diye zararlı olacağını söylemişti arkadaşlar ... :confused:

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
olabilir...

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
arkadaşlar bu linkten gereken tüm bilgiyi ilgili ürün hakkında alabilirsiniz kesinlikle tavsiye ederim ve MOTOR SILK tek geçerim http://www.motorsilkturkey.com/ birde bu ürünün mucidi türk prf gurur duydum ürün ABD patentli prf çalışmalarını orada sürdürüyor biraz pahalı bir ürün ama 80000 km koruma garantisi var fiyatı 75 ytl civarında belgesel kanalında izlemiştim müthişti NASA da kullanılıyormuş çekimlerde orda yapılmış taktir sizin hoşçakalın.....

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
mdellal' Alıntı:
Sen kullanıyo musun peki ?

ya bizim geçen sene yağ değişirken o zaman benzinliydi araba bi marka vardı hollanda malı işte usta ondan koydu ve 15000 km sakın başka koymayın dedi o yüzden kullanmadım daha...