Edition için stop karartma uygulaması

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition için stop karartma uygulaması

IsmailASL link' Alıntı:
Valla helal olsun çok güzel olmuş cırt kırmızı çok göze batıyor gerçekten süper olmuş

Evet bu halini gördükten sonra kırmızı daha bir abooo şeklinde duruyor. (:)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Evet bu halini gördükten sonra kırmızı daha bir abooo şeklinde duruyor. (:)

Sn. fburak, gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş.

Bu arada Doğan Bey, benim aracım da sizinki gibi teknik gri, gerçekten harika olmuş. Uygulamayı kendiniz yaptınız değil mi? Boya olarak fburak'ın resmini paylaştığı boyadan mı kullandınız? Sonradan akma vs yapıp araca bir zarar vermesinden çekiniyorum biraz benim de bu işlemi yapma düşüncem var da bakalım... Ama gerçekten teknik gride çok güzel durmuş, arabanın havasını değiştirmiş. Bayıldım 10 numara  045thumbsup

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Sn. fburak, gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş.

Bu arada Doğan Bey, benim aracım da sizinki gibi teknik gri, gerçekten harika olmuş. Uygulamayı kendiniz yaptınız değil mi? Boya olarak fburak'ın resmini paylaştığı boyadan mı kullandınız? Sonradan akma vs yapıp araca bir zarar vermesinden çekiniyorum biraz benim de bu işlemi yapma düşüncem var da bakalım... Ama gerçekten teknik gride çok güzel durmuş, arabanın havasını değiştirmiş. Bayıldım 10 numara  045thumbsup

Valla farları sökmek gerçekten kolaymış, ana farlar elle çevrilen bir vida başlığı ile bagaj kapağındakiler ise 3 tane vida ile sökülüyor, farlar spreyle boyandıktan sonra kurumaya bırakılıyor, 2 saat sonra yerine takılmaya hazır oluyor. Boya Burak'ın kullandığının aynısı.

Teknik gri için gerçekten yaptıktan sonra iyi ki yapmışım dedim, bir eksiğini kapattı arabanın diyebilirim. Biraz zaman geçsin yıkanmada falan sorun olmazsa size gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Valla farları sökmek gerçekten kolaymış, ana farlar elle çevrilen bir vida başlığı ile bagaj kapağındakiler ise 3 tane vida ile sökülüyor, farlar spreyle boyandıktan sonra kurumaya bırakılıyor, 2 saat sonra yerine takılmaya hazır oluyor. Boya Burak'ın kullandığının aynısı.

Teknik gri için gerçekten yaptıktan sonra iyi ki yapmışım dedim, bir eksiğini kapattı arabanın diyebilirim. Biraz zaman geçsin yıkanmada falan sorun olmazsa size gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. :)

Önce / Sonra resimlerini kıyaslayınca gerçekten de öyle :) Gece geri vitesteyken aydınlatmayı etkiler mi sizce bu yapılan uygulama?
Açıkçası bizim araçların geri vitesteyken arka aydınlatmasını pek yeterli bulmuyorum ben, uygulamadan sonra daha da azalmasın? Bununla ilgili de yorum yapabilirseniz çok sevinirim :)
Ayrıca son bir sorum daha, bu boyayı online sipariş ile temin edebileceğimiz bir yer var mı arkadaşlar bilgisi olan varsa çok sevinirim.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Geri vites ışığını etkilemiyor bütün lambaları yakarak denedim, hoş geri vites ışığımız etkilenemeyecek kadar zayıf zaten. Bu gidişle Murat 124'lerin tamponuna takılan şu hella tipi beyaz lambalardan alacağım herhalde. (:)

Bu ürünü kolaylıkla yakınlarınızdaki herhangi bir oto sanayiden bulmanız mümkün. :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler bilgiler için, ilk yıkamadan sonraki yorumlarınızı bekliyorum :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Teşekkürler bilgiler için, ilk yıkamadan sonraki yorumlarınızı bekliyorum :)

Bende aslında Burak'tan bekliyorum ilk yıkama sonucunu. (:)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğan on numara olmuş, teknik gride eski stoplar cartlak kırmızıymış hakkaten
Bu haliyle çok başarılı  :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Doğan on numara olmuş, teknik gride eski stoplar cartlak kırmızıymış hakkaten
Bu haliyle çok başarılı  :)

Arabanın rengi koyulaştıkça kırmızı daha da kızarıyor sanki. (:)

Bende bakınca memnun kaldım sonuçtan.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Sayın chiv, gece çekimleri yaptım far performansı açısından geri lambamız hiçbir şekilde etkileniyor değil. Hala normal bir telefon çekimi için yeterince parlak. (:)

img1598resize.jpg

img1599resize.jpg