eksoz spirali

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim vectranın eksozundan hafif gaza basınca dizel sesi gibi bir tırıltı geliyor.Eksoz spiralinden diyorlar.Acaba bu eksoz spirali ne kadardır?Katalizör gibi pahalı mı acaba?
İnternette araştırdım bulamadım fiyat.Acaba sadece spiral satılmıyor mu?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pahalı bir parça değil. benimkinden de ses geliyor. ustam değiştirmeye gerek yok. sadece esnemeye yarayan bir parça dedi. tamamen özelliğini kaybedene kadar kullan sonra değiştirelim dedi. özellikle 1. ve 2. viteste alt devirlerde tırlıyor devir yükselince kesiliyor ses.

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pahalı bir parça değil. benimkinden de ses geliyor. ustam değiştirmeye gerek yok. sadece esnemeye yarayan bir parça dedi. tamamen özelliğini kaybedene kadar kullan sonra değiştirelim dedi. özellikle 1. ve 2. viteste alt devirlerde tırlıyor devir yükselince kesiliyor ses.

Aynen dediğin gibi ses yapıyor benimkide.Usta yakıtı artırır değiştirsen iyi olur dedi.Fiyatının pahalı olduğunu söyleyenler var sana ne kadar fiyat söylediler.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla 180 ila 250 lira arasında değişiyor

memoli007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
eksozcularda 80 ila 100 lira gibi bi rakama mal oluyor bilginize. üniversal bi parçadır.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen dediğin gibi ses yapıyor benimkide.Usta yakıtı artırır değiştirsen iyi olur dedi.Fiyatının pahalı olduğunu söyleyenler var sana ne kadar fiyat söylediler.

yakıta etkisi yok sonuçta içi boş bir boru parçası. tek özelliği var o da aracın sallanması durumunda egzos sisteminin kopmasını engellemek. fiyatı aşağıda söylenmiş. standart bir parçadır araca göre genelde değişmez. 100 lira civarı maksimum fiyatıdır.