Elveda Güzel Forumun Güzel insanları

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Elveda Güzel Forumun Güzel insanları

adRe J link' Alıntı:
Estağfurullah abi seninle uzaktan yakindan bir alakasi yok dediklerimin sana kesinlikle yazmadım seni hepimiz seviyoruz görüşlerin herkez için önemli basta ben olmak üzere

Ben kendimden ornek gösterdim baska konularda hosuma gitmeyen şeyler yaşadım ama konu açıp bana böyle dendi demedim alenen 10.000 kişi önünde yazmadım açıkçası üstünde bile durmadim insanlar 1 elin 5 parmağı gibi kimse bir digerine benzemiyor herkezin görüşüne saygi duymak gerek diye yazdım özetle takilmamak gerek ben böyle yapiyorum demek istedim abi

Sağol Orhan böyle düşündüğüne çok sevindim iyi geceler.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
ozdemır ben bu hafta carsamba gunu ordaydım hanımla gıttık oraya saat aksam 9 du ılk defa kanat yedım ama cok lezzetlıymıs bır ara beraber ailecek gıdelım oraya .sende ağzının tadını bılıyormusun demek

Benim bir müşterim var oranın müptelası yıllardır en az ayda bir gidiyorduk ama yaklaşık 1 Yıldır gidemedik, inşallah uygun bir zamanda hep beraber gideriz

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence forum şeffaf olmalı. Bir konu neden kilitleniyorsa ya da editleniyorsa yapan kişi tarafından sebebi yazılmalı. Mustafa'nın niye ayrıldığını hala bilmiyorum. Bir kişi yanlış yaptıysa cezası hemen üyelik iptali olmamalı önce uzaklaştırma almalı tekrar ederse iptal edilmeli. 2012nin son çeyreğinden beridir bu foruma üyeyim, aktif olduğum tek forum burası. Arkadaşlık güzel burda,  bırakıp gitmek kolay olmamalı, yönetiminde kuralları tekrar gözden geçirmesi lazım diye düşünüyorum.

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Madmax mustafa abi konu actı şikayetini dile getrmk için ama konusu kitlendi tartsma olmasın vs diye.Forum burası herkes düşüncesini söyleyck neymiş konu kilitlemk.

Güya ticari yaklasımı varms adamın, burada kimse gündz farı nasıl takılır bilmezken adam arıza çıkarmayan led ampul nasıl modifye edilir takılır onu anlattı konu acıp, ayak aydınlatması şuradan yapılır şuradn kablo cekip şu ampulu takın dedi.Ticari zihniyeti olan adam bunu yapar mı, Allah askına mantklı düşünün..

Reelde cıkarları catısanlar olayı buraya yansıtıyor, yazk.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aktif olarak katıldığım, gün içerisinde iş yoğunluğum arasında fırsat buldukça baktığım, yazıştığım ve sanal olan olmayan bir çok dost edindiğim tek forum burası. Yakın zamana kadar da zevkle yazışmaya devam ediyorum/dum. Ancak 10 bin üyesi olduğu iddia edilen forumuzun tahminim iki haneli sayıyı geçmeyen aktif katılımlı üyesi olduğunu düşünüyorum. Diğerleri ya bir şey satacak oluyor, ya bi opel araç alma niyeti oluyor ya da aracıyla ilgili bir sorun yaşıyor üye oluyor ve kısa bir sürede işini halledip  byee... Dolayısıyla belli başlı kişiler arasında geçen muhabbet de bir yerlerde tıkanıyor. madmax in ticaret yapıp yapmadığını bilmiyorum, ancak paylaşımlarına baktığımda bilgilendirici ve öğretici şeyler olduğunu görüyorum. Kuzu görünümlü kurt o da diyebilirsiniz ben tanımıyorum. Ancak madmaxin son derece detaylı, heyecanlı ve dolu bilgiler veriyor ve foruma bi heyecan, bi coşku ve ekşın sağlıyordu. Elbette herkesi memnun etmek doğru değil, ancak forum yöneticisi arkadaşlar eminim şunu gayet iyi biliyordur; Bu kadar insanı buraya üye yapmak ve devamını sağlamak ne kadar zorsa en az üç beş katı zordur burada tutmak. Kötü bir imaj, yanlış bir karar tüm zevatın bir kaç günde çil yavrusu gibi dağılmasına, başka bir çatı altında toplanmasına neden olabilir. Lütfen birlikteliğimiz bozulmasın, ağzımızın tadı kaçmasın. okkk

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Yasin90 link' Alıntı:
Madmax mustafa abi konu actı şikayetini dile getrmk için ama konusu kitlendi tartsma olmasın vs diye.Forum burası herkes düşüncesini söyleyck neymiş konu kilitlemk.

Güya ticari yaklasımı varms adamın, burada kimse gündz farı nasıl takılır bilmezken adam arıza çıkarmayan led ampul nasıl modifye edilir takılır onu anlattı konu acıp, ayak aydınlatması şuradan yapılır şuradn kablo cekip şu ampulu takın dedi.Ticari zihniyeti olan adam bunu yapar mı, Allah askına mantklı düşünün..

Reelde cıkarları catısanlar olayı buraya yansıtıyor, yazk.

Mustafa Kendi ֜yeliğiylenmi konu Açtı Yoksa sahte ֜yeliklen mi Konu açtı ?

Değerli Arkadaşlar şunu bilmenizi isterim
Burdaki kimse bir ücret alarak bu işi yapmıyor.
Zaman zaman böyle tartışmalar alevleniyor tavan yapıyor. Yönetim olarak  birinci sıraya koyduğumuz şey forumun huzuru bu huzuru da bozmak isteyen o kadar çok grup kişi firma varki gerek üye sayısı gerek tıklanma oranları hit sayısı ile hep kafaya oynuyoruz. ֖nümüze engel koymak isteyenler var. Emin olun bir çok insanda buradaki huzurlu seviyeli ve kaliteli ortamın için burda şimdi bazı kurallar koymuşuz bir üye bismillah selam vermeden aracım şu şu şu ilan linki bu diye satışa koymuş.
Burası sahibinden ya da arabam com değil burda bunları yapamazsın yaparsan editlenirsin uzatırsan banlanırsın. Burda kimseye hakeret edemezsin edersen uyarılırsın editlenirsin ve gönderilirsin bu bu kadar basit bu tartışmanın kaynağını da bakarsanız çıkan konu bu bizden kimse gereksiz yere edit yapmıyor. Kurallar çerçevesinde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz önerilere her zaman açığız eleştiriye açığız bu bizi yüceltir daha ileri taşır ama saygı sınırları aşılırsa herşey daha farklı olur. Benim burdaki birinci önceliğim buranın huzuru kallitesi iyi vakit geçirmesi dediklerimden rahatsız olanlar elbet olacaktır. Buranın huzurunu kaçıran  kalitesini düşürmeye çalışan burayı bir satış platformuna çeviren olursa ben Editlemeye konu kilitlemeye devam ederim gerekirse o o arkadaşı uzaklaştırırım. Kimsenin Huzurumuzu bozmasına izin vermem veremem...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:

Zaman zaman böyle tartışmalar alevleniyor tavan yapıyor. Yönetim olarak  birinci sıraya koyduğumuz şey forumun huzuru bu huzuru da bozmak isteyen o kadar çok grup kişi firma varki gerek üye sayısı gerek tıklanma oranları hit sayısı ile hep kafaya oynuyoruz. ֖nümüze engel koymak isteyenler var. Emin olun bir çok insanda buradaki huzurlu seviyeli ve kaliteli ortamın için burda şimdi bazı kurallar koymuşuz bir üye bismillah selam vermeden aracım şu şu şu ilan linki bu diye satışa koymuş.
Burası sahibinden ya da arabam com değil burda bunları yapamazsın yaparsan editlenirsin uzatırsan banlanırsın. Burda kimseye hakeret edemezsin edersen uyarılırsın editlenirsin ve gönderilirsin bu bu kadar basit bu tartışmanın kaynağını da bakarsanız çıkan konu bu bizden kimse gereksiz yere edit yapmıyor. Kurallar çerçevesinde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz önerilere her zaman açığız eleştiriye açığız bu bizi yüceltir daha ileri taşır ama saygı sınırları aşılırsa herşey daha farklı olur. Benim burdaki birinci önceliğim buranın huzuru kallitesi iyi vakit geçirmesi dediklerimden rahatsız olanlar elbet olacaktır. Buranın huzurunu kaçıran  kalitesini düşürmeye çalışan burayı bir satış platformuna çeviren olursa ben Editlemeye konu kilitlemeye devam ederim gerekirse o o arkadaşı uzaklaştırırım. Kimsenin Huzurumuzu bozmasına izin vermem veremem...
Bu sözlerin ustune başka ekleyecek bisey birakmamissin murat.  
Aynen sözlerine katiliyorum.
Daha öncede soyledik simdide tekrarliyorum.  
Huzuru bozacak polimik ortami yapacak insanlarada kayitsiz kalamayiz. 20 yasindaki bi uye tutupta hic tanimadigi abimize ahkam kesmesine musademi etmeliyiz sizce. ?
Uyelik iptali isteyen konu acmadan önce bizlerle sorununu paylasmasi daha etik olmazmiydi..?
Yoksa ortaya konuyu atip sessizce forumu takip edip ortami germekmi daha mantikli
Kaldiki uyelik iptal edilmedi arkadasta iptal istegi gondermedi bizlere.
Uye yasaklanmadan önce daha önceki yorumlari teker teker inceleniyor arkadaslar ve herkez ortak karar veriyor kimse şahsi karar verme yetkisine sahip degil aramizda.
Ben hatamiz yok demiyorum  herkez hata yapabilir ama Konusarak paylasarak anlasmak  hatamiz olduysa özur dilemek daha mantikli degilmi.  

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

mrt54 link' Alıntı:

Bu biraz sert bir tutum değil midir? Ortada farklı amaçlara yönelen bir durum varsa bütün açıklığı ile ortaya konulup uzaklaştırma gerçekleştirilir, katılıyorum. Ama ben öyle yaparım, ben böyle yaparım gibi cümleleri yakıştıramadım. Daha şeffaf bir ortam olması yönünde çözüme gitmemiz gerekirken bu faşizanlık daha vahim sonuçlar doğurur görüşündeyim.

Ayrıca forumu terk etmek çözüm değildir arkadaşlar, bulunduğumuz ortamda çoğu kişi çözüme odaklı vaziyetteler. Fikirler ve düşünceler dile geldikçe üç günlük üyede olsa, üç yıllık üyede olsa olumlu olumsuz herkes destek veriyor. Kimse sen yenisin sen eskisin sen büyüksün sen küçüksün demiyor. Eğer yönetim bizi dikkate almıyorsa forum terkedilebilir, böyle bir durumda çeşitli telkinlerde bulunabilir.

Bu açıdan Hakan abinin dediği gibi yönetimce alınacak kararlar olacaktır, olması gerekende budur.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Aydn link' Alıntı:
Bu biraz sert bir tutum değil midir? Ortada farklı amaçlara yönelen bir durum varsa bütün açıklığı ile ortaya konulup uzaklaştırma gerçekleştirilir, katılıyorum. Ama ben öyle yaparım, ben böyle yaparım gibi cümleleri yakıştıramadım. Daha şeffaf bir ortam olması yönünde çözüme gitmemiz gerekirken bu faşizanlık daha vahim sonuçlar doğurur görüşündeyim.

Ayrıca forumu terk etmek çözüm değildir arkadaşlar, bulunduğumuz ortamda çoğu kişi çözüme odaklı vaziyetteler. Fikirler ve düşünceler dile geldikçe üç günlük üyede olsa, üç yıllık üyede olsa olumlu olumsuz herkes destek veriyor. Kimse sen yenisin sen eskisin sen büyüksün sen küçüksün demiyor. Eğer yönetim bizi dikkate almıyorsa forum terkedilebilir, böyle bir durumda çeşitli telkinlerde bulunabilir.

Bu açıdan Hakan abinin dediği gibi yönetimce alınacak kararlar olacaktır, olması gerekende budur.

Allah Aşkına Aydın Sen Ne yazdığının farkındamısın acaba faşizanlık nedir !!! Sen ve senin gibi bazı arkadaşlar konuları ciddin anlamda çarpıtıyor yazdıklarına dikkat et fşizanlık nedir ya ne zaman böyle bir tutum sergiledik ne zaman benden böyle bir davranış gördün forumdan uzaklaştığın zaman san özeşlden ulaşıp aydın bir sıkıntımı var seni özledik diyen birimi faşizan oluyor Aydın !!! Yapma Allah Aşkına Tekrar ediyorum üstüne alınan varsa sözüm onlara burası Satış platformu değil burası insanların hoşgörü çerçevesi ve saygı kuralları içerisinde konuşacağı tek amacaı ve gayesi paylaşım olan bir sitedir bunun dışındaki davranışlarda müdahale etmeye devam edicez...

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Murat abi yanılıyorsun. Benim söylediğim tutumun sert olduğu, böyle uzaklaştırırız atarız falan dersek sert olmayacak mı abi? Ben işin ticari bir boyutu olursa bu ortaya çıktığında uzaklaştırılmasına zaten katılıyorum. Konuyu herhangi bir şekilde çarpıtmıyorum kendi adıma, üyelerin keskin davranışlar yüzünden gitmesine üzülüyorum. Seninde dediğin gibi özelde zaten ayrı muhabbetimiz var, kimseylede bir problemim falan yok.

Diğer konularda da şöyle bir olay var; ben uzaklaştırılan üyelerin neden uzaklaştırıldığına dair somut bir delil göremedim, bazı atılı suçlamalar doğrultusunda bir konu başlatıldığı, şu an zaten yok. Yine Odak konusunda yorumlarım vardı, somut veriler isteyen oldu, karşılık bulmadı. Kaçırdığım başka hususlarda olabilir. Bunları netleştirmediğimiz için üye kaybı yaşamayalım.

Kişisel olarak algılama abi, burda bildiğin üzere en küçüğünüz olarak kimseye saygısızlık edecek karakterde de değilim.  Ancak haksız gördüğüm noktaları belirttim.