Elveda Güzel Forumun Güzel insanları

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Elveda Güzel Forumun Güzel insanları

Güzel ortam, Güzel dostluklar, Güzel paylaşımlar... Ama herkes aynı olmayabiliyor bazı insanların alınganlık toleransları daha düşüktür ufacık bir sebepten dolayı bile herşeyi geride bırakıp çekip giderler (Mesela ben:)) Ancak şunu bilin ki biraz üstüne düşerseniz derdini dinlerseniz emin olun tekrar geri dönecektir kendimden biliyorum :) Tek bir kişiyi bile kaybedecek kadar lüksümüz yok bir kişi kaybederiz 10 kişi kaybederiz, bir kişi kazanırız 10 kişi kazanırız amacımız sürekli kazanmak olmalı daha 50bin kişiye ulaşmamız lazım kota koyduk :D

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Aydn link' Alıntı:
Murat abi yanılıyorsun. Benim söylediğim tutumun sert olduğu, böyle uzaklaştırırız atarız falan dersek sert olmayacak mı abi? Ben işin ticari bir boyutu olursa bu ortaya çıktığında uzaklaştırılmasına zaten katılıyorum. Konuyu herhangi bir şekilde çarpıtmıyorum kendi adıma, üyelerin keskin davranışlar yüzünden gitmesine üzülüyorum. Seninde dediğin gibi özelde zaten ayrı muhabbetimiz var, kimseylede bir problemim falan yok.

Diğer konularda da şöyle bir olay var; ben uzaklaştırılan üyelerin neden uzaklaştırıldığına dair somut bir delil göremedim, bazı atılı suçlamalar doğrultusunda bir konu başlatıldığı, şu an zaten yok. Yine Odak konusunda yorumlarım vardı, somut veriler isteyen oldu, karşılık bulmadı. Kaçırdığım başka hususlarda olabilir. Bunları netleştirmediğimiz için üye kaybı yaşamayalım.

Kişisel olarak algılama abi, burda bildiğin üzere en küçüğünüz olarak kimseye saygısızlık edecek karakterde de değilim.  Ancak haksız gördüğüm noktaları belirttim.

okkk victoryy greatt

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

mrt54 link' Alıntı:
okkk victoryy greatt

Bağırmanı ordan duydum abi yapma böyle şeyler :D

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Mesala Mustafa Üyeliğini Kendi İsteğiyle sildirdi konuştuk yapma etme diye hayır dedi silinsin sonra sahte üyelik açtı sizce doğrusu bu mu?

Proff denilen bir arkadaş var dizel box konusunda ortalığı karıştıran Alettaocean olur kendisi yarışma da sahtekarlık yapan arkadaş sahte üyelik açtı ve kendisini uyartdık ortamı germe seninde hakkında bilgiye ulaşmak dedik ve takip ettik üyeyi ama adamın işi huzursuzluk Yaşadığı yer sorusuna Sanane diye cevap veren bir zihniyet işte arkadaşlar arka planda inanın çok işlen uğraşıyoruz herkese aynı mesafedeyiz tek amacımız siz değerli arkadaşlarımızın huzuru kaçmasın diye uğraşıyoruz yoksa herkes herkesi eleştirebilir. Konu hakkında fikrini beyan edebilir. doğru olanda budur zaten.

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

֖zdemir'in yukarıda kendi yorumunda da belirttiği konu niye kilitlenmiştir acaba. Ben o konuda acayip bir durum göremedim  :)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Umut Hoca link' Alıntı:
֖zdemir'in yukarıda kendi yorumunda da belirttiği konu niye kilitlenmiştir acaba. Ben o konuda acayip bir durum göremedim  :)

Konuda Kilitlencek Hiçbir Sıkıntı Yok Kimin Kilitlediğini Göremiyoruz. Kesinlikle Yanlışlık Olmuştur. Ben Dahil Birçok Arkadaşım Aliexpress linki paylaşarak hatta ortak alışverişler olmuştur. Bu konu ile ilgili bir çok konu var forumda hiçbirinde kilitleme söz konusu olmamıştır yanlışlıkla olduğu aşikar bence

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burada herkes uzun uzun yazmış sıkıntısını, çözüm için de münferit öneriler olmuş. Çözümün bir parçası olabilmek dileğiyle benim de bir önerim olacak.

Örneğin, ben ve belki forumda birçok kişi Mustafa'nın veya diğer bazı arkadaşların buradan neden ayrıldığını, neler yaşandığını bazen konular kilitlendiği için göremedi/anlayamadı. Forum yöneticilerimiz diyor ya; biz özelden konuşuyoruz, uyarıyoruz, bu kararın sebepleri vardı diye, işte bu noktada şeffaf bir bilgi paylaşımı yapılmasının son derece önemli olduğunu düşünüyorum.

Bu bilgi paylaşımı yapılırsa insanların kafasında soru işareti kalmayacaktır. Kişisel olarak elde tutulan bir bilgi, bu bilgi ile ilişkili olan bir toplulukla paylaşılmadıkça bir done/kanıt olmaktan çıkıyor. Bilgi eksikliği olduğu sürece de çözüm arayışı da eksik bilgi ile yapılıyor ve genellikle yanlış önermelerle dolu oluyor.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Çözüm odaklı yazılan tüm yorumlara katılıyorum. Arkadaşlar, Ankara buluşmamızda da katılan arkadaşlarımıza ilettiğim gibi, forumda açılan sahte üyelikler sürekli bazı olayları pişirip pişirip öne koymaya çalışıyorlar. Olayın aslını bilmeden bazı arkadaşlarımızda malesef gaza gelip ben dahil bir çok arkadaşımızın kalbini kırıyorlar. Lütfen olayların aslını araştırın. "Konular neden kilitlendi?" şeklinde sorular soruyorsunuz (haklı olarak). Fakat bu içerisinde gerginlik çıkartılan konular kilitlenmezse hepimizi etkisi altına alacak, belki de içimizde dönüşü olmayan kırgınlıklara sebep olacak. Bu sebepten kilitleniyor. Ve emin olunuz, gerçekten o konular kilitlenmezse bir çok arkadaşımız bu gerginliğe dahil olacak ve konuyu açan fake üye amacına ulaşmış olacak.

Bunların haricinde gerçekten herhangi bir durumdan rahatsızlık hisseden varsa özel mesaj yolu ile forum yöneticilerine ulaşarak dertlerini dillendirebilir ve ivedilikle çözümleyebilir.

Hepinize teşekkürler.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Mesala Mustafa Üyeliğini Kendi İsteğiyle sildirdi konuştuk yapma etme diye hayır dedi silinsin sonra sahte üyelik açtı sizce doğrusu bu mu?

Proff denilen bir arkadaş var dizel box konusunda ortalığı karıştıran Alettaocean olur kendisi yarışma da sahtekarlık yapan arkadaş sahte üyelik açtı ve kendisini uyartdık ortamı germe seninde hakkında bilgiye ulaşmak dedik ve takip ettik üyeyi ama adamın işi huzursuzluk Yaşadığı yer sorusuna Sanane diye cevap veren bir zihniyet işte arkadaşlar arka planda inanın çok işlen uğraşıyoruz herkese aynı mesafedeyiz tek amacımız siz değerli arkadaşlarımızın huzuru kaçmasın diye uğraşıyoruz yoksa herkes herkesi eleştirebilir. Konu hakkında fikrini beyan edebilir. doğru olanda budur zaten.
+1 Keinlikle doğru