Emniyet Kemeri Sesinin Kesilmesi (drwaverunner)

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi

bartowski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Emniyet Kemeri Sesinin Kesilmesi (drwaverunner)

ayrıntılı anlatım için teşekkürler.

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

o kapılara bir baktırın derim rahatsızlık verecek düzeydeyse ki öle diyorsunuz

aracın bir problemi olduğunda servise götürene kadar araçtan soğuyoruz sonra serviste ustalar bir bakalım diyorlar bir umutlanıyorsunuz sonra problem halloldu derlerse ozaman aracı servisten çıkartmak için can atıyorsunuz ve araca daha fazla bağlanıyorsunuz ben bunu başka bir konuda yaşadım.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kesinlikle onca parayı sokağa atmak istemiyoruz, size kesinlikle hak veriyorum sıfır araç alıyorsunuz ve yolda kulağınıza tıkırtı geliyor
bu insanı deli eder ama önemli olan doğru servisi bulup bu tıkırtıya çözüm bulmanız
bence aracınızdan böyle küçük bir ama tabi biraz da sinir bozucu bir sebepten dolayı soğumayın
binlerce kişi sizin aracınıza hayranlıkla bakıyordur
biranönce servise uğrayıp bizim bir sitemiz var benzer tıkırtılar arkadaşlarda da varmış ve şu şu servis bu tıkırtılara yalıtım yoluyla çözüm bulmuşlar deyip kesinlikle çözüm isteyin
aracı alırken paramızı peşin sayıyorsak bu kadar hizmeti de yapmak zorundalar

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Şimdi tıkırtılar için her ustanın kendince bir çözümü olabilir. Bu bilgileri paylaşarsak bir yöntem ile sorununu çözemeyen diğer bir yönteme başvurur.

Hiçbirşey çözümsüz değildir. Arabadan soğumak yerine çözüm buldukça bağlanmak keyifli olanı.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kendi adıma konuşuyorum; 27-28 imi geçene kadar bit kadar problemden ötürü aracımdan buz gibi soğuyan biriydim hatta ilk aracımı da benzer sebepten satmıştım* sonra zamanla bu sorunların her araçta az ya da çok olabileceğini ve insanın başka araçları kendininkinden üstün görme hatasına düştüğünü öğrendim..

* 2000 yılında 22 yaşındaydım Brava aracım vardı. Birgün camlarını açık unutmuştum ve konsol vs kumla karışık tozla dolmuş daha önce duyulmayan tıkırtılar başlamıştı.
Akşamına berberde muhabbet ettiğim bir adamın aracı Palio sanması sonra da Fiat ın dandik olduğunu söylemesiyle aracı Laguna II ile değiştirmiştim, Brava ya göre üst sınıf ve çok daha kaliteli olmasına rağmen sorunları ve tıkırtıları Brava dan misliyle fazla olan bir araçtı vs vs vs...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende sağdan soldan ses gelmiyor kaldıki Akçay daki asfalt Ankara nın köylerinde bile olmayacak kadar pürüzlü ve kaba bir kaplama.

Ankara da ne kadar zevkli olur bu araçla gezmek kim bilir..

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

balıkesirli olarak ıyı bılırım ama benım bldıgım balıkeseırın yollarıda guzel koylerı de dahıl

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Balıkesir merkez güzel ama Edremit arası çok kötü, ben Ankara dan gelirken B.esir den sonra Edremit yolunda çok rahatsız oluyorum.

omerf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim araçdada galiba ön yolcu emniyet kemerinden yada arka sağ tarafdaki emniyet kemerinden sesler geliyor.

Bir ara servise gidip baktırmayı düşünüyorum.

Birde sileceklerden hiç memnun değilim bugune kadar son zamanlarda kullandığım araçlarında silecekleri hep kötü siliyordu astrada buna dahil garantiden değiştirtmeyi düşünüyorum.