Emniyet Kemeri, Sökemiyorum, yardım.(FOTOĞRAFLI)

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectralarda nasıl yapılıyor bilemiyorum ancak fotoğraf ekleyebilirseniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım...

Ethem Bozkurt a sorabilirsiniz diye düşiünüyorum, Vectasın da sökmediği yerin kalmadığı kanaatindeyim..:D

Dediğim gibi Vectraları bilemiyorum ancak fotoğraf eklerseniz yardımcı olabilirim anladığım kadar....

simbore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun güzel paylaşım

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Vectralarda nasıl yapılıyor bilemiyorum ancak fotoğraf ekleyebilirseniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım...

Ethem Bozkurt a sorabilirsiniz diye düşiünüyorum, Vectasın da sökmediği yerin kalmadığı kanaatindeyim..:D

Dediğim gibi Vectraları bilemiyorum ancak fotoğraf eklerseniz yardımcı olabilirim anladığım kadar....

bu sökme işlemi vectrlardada aynı hatta bir ara bende sökmeye çalıştım senin takıldığın kısımda bende takılınca aklıma hemen ''bir cıvatayı sökemiyorsan tekrar sık'' mantığı geldi ve mekanizmayı geri topladım.

forumda bu tip uygulamaların paylaşımı oldukça güzel yararlar sağlayacaktır.
umarım bu tip anlatımlar sıklaşır ve herkez kendi kendine bağzı tamiratları yapabilir..

seni yaptığın işten ötürü tebrik ediyorum.. paylaşım ve emeğin için tşşkkr..

meroy1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayni şeyleri bende yaptim ama benim kinde kirilma yoktu zemberek direncini kaybetmiş artik.çok sik sardim ama durum ayni 40cm ye kadar kestim durum ayni bende çikmacidan 2006 model araçtan çikma emniyet kemeri taktim sonuç mükemmel masraf kemer Başina 50 tl.

Son düzenleme:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Merhabalar,
Acaba sadece gergi bölümünü söksek, üst taraf için bende tork anahtarı yok? Almam gerekirse numarası vs. kaçtır. Gergiyi söküp arka koltukta toplamayı düşünüyorum.

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdiki aracımda da geriye sarma sorunu oluştu, bununda koyarım fotoğraflarını... :(

Ali Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Galiba bu astralarda belirli bir yaştan sonra meydana gelen bir sorun...

Başlık değiştirilemiyor mu, sökememiş, arkadaş başlarda ama, sonradan ustası olmuş...

Fotoğraflara ve yzaılara baya emek harcamış, gerçektende eline, emeğine sağlık....:bir:

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracım corsa c aynı şekilde sökülüyor üst civata T45 koltuk yanı T40, ben koltuk yanındakini sökemedim maalesef araçta uğraşmak zorunda kaldım

o aradaki metal parça nasıl sökülüyor ben sökemedim o yüzden sonuna kadar toplayamadım o parçaya sıkışıyor kemer biyerden sonra o şekilde toplayıncada çok tatmin edici olmadı

Son düzenleme: