En kısa zamanda servise gidin

• Konuyu başlatan kartalbey84
  • Başlangıç tarihi
K

kartalbey84

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, astra 1.4 turbo aracımla bugün uzun yolda klima açık ve yüksek bayır çıkarken "en kısa zamanda teknik servise gidiniz" uyarısı verdi. Araçta arıza lambası falan yanmadı. Neden olabilir acaba?

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yağ seviyesi , su seviyesi, vs ne durumda bir kontrol etmenizi tavsiye ederim. Bunlardan dolayı da vermiş olabilir, LPG den dolayı da vermiş olabilir. Çok sık görüyorum LPG li araçların bu tarz uyarı verdiğini. Çoğu oksijen sensörü yazmış ama siz yinede Opel Servisine bir baktırın...

• Beğen
Tepkiler: kartalbey84
K

kartalbey84

Bilgi Girilmemiş
Hocam yağ, filtre, su vs. daha yeni değişimini yaptırdım. 1000 km ancak oldu. Şu an yağ durumunu %92 gösteriyor.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam yağ, filtre, su vs. daha yeni değişimini yaptırdım. 1000 km ancak oldu. Şu an yağ durumunu %92 gösteriyor.
O halde bir kaç kişiyde aynı durumdan paylaşım yapmış, fakat dediğim gibi LPG yle ilgili bir durum çıkmış Ben kullanmadığım için çok bilgim yok ama iyi bir opel servisine gidin derim, çünkü inanılmaz kafan karışır böyle,Kısım kısım aynı sorun da olsa farklı farklı arızalar çıkmış o yüzden en sağlamı o olur. :) Bakalım konuyla ilgisi olan arkadaşlar ne diyecek

• Beğen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Buji bobinden yakar genelde astra j ler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hocam buji değişimi de yaptım ağır bakımların hepsjni yaptırdım. Başka ne kaynaklı olabilir
Bobin yoksada arıza kodu ne bakılmalı

soulitude

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Şu konuyu okuyabilirsiniz, aynı sorun büyük ihtimalle:

• Beğen