Enjeksiyonlu araç sahipleri.. AYGAZ a dikkat. !!!

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Alkol hiç kullanmıyorum. Sigarayı ise 4 sene içtim 7 sene önce bıraktım.

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ciğeriniz olarak kendimi şanslı hissedeyim o zaman. KAraciğer daha iyi görünüyor bu durumda.

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
:) İlahi Barış bey, o tarz konuşmayı genelde onlar yapar galiba.
Kusura bakmayın dikkat etmedim.

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hep Aygaz kullanıyorum bir problem oluşmadı hatta geçenlerde filitre değiştirdim. Filitreninde kötü olmadığını gördük. Diğer forumlarda araçların LPG filitrelerini gördükten sonra benimki tertemiz diyebilirim.Ben aygaza devam ediyorum.

Siz Aygazı nereden alıyorsunuz.:confused:

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde arkadaşlar şöyle birşey yapsak; herkes bulunduğu şehirdeki kullanıp memnun kaldığı gaz istasyonlarını yazsada opelim net üyeleri olarak faydalansak..:)

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) İlahi Barış bey, o tarz konuşmayı genelde onlar yapar galiba.
Kusura bakmayın dikkat etmedim.

rica ederim neden kusur olsun. latife diyelim ben öyle algıladım inanın.

Bu arada AYGAZ ve OPET müşteri hizmetlerini arayarak şikayetlerimi bildirdim. İlgili kişi not ve tel aldı kesin geri dönüş yapcaklarmış. Bekliyorum. Görüşme olursa paylaşacağım...

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
İnşaallah gene karşı firmaları karalamazlar.

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu sizin tespitinize katılmıyorum. sizin bu söylediklerinize aldanarak: aracımdaki atiker lpg sistemini taktırdığımda filitre taktırmamıştım. enjektörler kirlenmiştirdie bugün tamirciye giittim. tamirci enjektörleri söktü. adamın bana söylediği anjektörler ilk takıldığı günkü gibi olduğu. lpg yi taktıralı 1,5 yıldan fazla oldu ozamandan beri aygaz kullanıyorum. bence siz yanlış bir tespitte bulunmuşsunuz.

benim söylemlerimel LPG filtre taktırmamanızın nasıl bir ilşkisi olduğunu çok anlamadım. Yani ben bu yazıyı yazalı çok olmadı zaten.

Ayrıcva benim tespitim neden yanlış olsun. Bu fikrim değil ki. Bizzat yaşadığım ve ortaya çıkan subüt bir olay. AYGAZ sizin aracınız zarar vermiyorsa ne mutlu bence de şaşmayın aygaz dan. Amam bu benim yazdıklarımın yanlış olduğu anlamına gelmez. Durumu ayrıca AYGAZ a bildirdim henuz aramadılar. Ama müşterici temsizlcisi hanım son zamanlarda bu şekilde şikayetler almaya başladıklarını söyledi. Ben ısrarlıyım tespitimde. lütfen dikkat edelim.

F

f-61

Bilgi Girilmemiş
Ben de aygazdan alıyordum

öncelikle uzun bi aradan sonra aranizdayim konumuza gelince aygaz iyidir ama bi süreligine değiştirelim bakalim:)

Son düzenleme: